Lisans: Ücretsiz / Reklamlı
Boyut: 1.8 MB
Ekleyen:
Arayüz: İngilizce
Güncelleme:
Sistem:Windows
Virüs Tarama: 6 / 19
Bu program içerdiği reklam uygulamaları nedeniyle bazı antivirüs yazılımlarında uyarı verebilir. Kurulum sırasında karşınıza çıkabilecek reklam, ana sayfa değişikliği ve araç çubuğu (toolbar) yükleme isteklerine dikkat ediniz.
Freemake Free Audio Converter Ekran Görüntüsü
Ses dosyalarını MP3, M4A, WMA, WAV, AAC formatlarına Freemake Free Audio Converter ile dönüştürebilirsiniz. WMA > MP3, WAV >MP3, MP3 >WAV, FLAC >MP3, AAC >MP3, vb..

Ücretsiz MP3 Dönüştürücü Ses dosyalarını MP3 formatına çevirerek iPod, Zune, Coby, SanDisc Sansa, iRiver, Walkman, Archos, GoGear gibi cihazlarda kullanabilirsiniz. iPod, iPhone, iPad için Ses Dönüştürme Ses dosyalarını M4A formatına dönüştürerek Apple ürünlerinde kullanabilirsiniz, ayrıca MP3 formatını da iPod, iPhone, iPad veya iTunes da dinleyebilirsiniz.

MP3 leri direkt iTunes 'a gönderme MP3 ve AAC dosyalarını direkt olarak iTunes'a gönderir Ses dosyalarını birleştirme Free Audio Converter ile ses dosyalarını birleştirebilirsiniz. Videodaki sesi çıkarma DVD, H.264, AVI, MPEG, MP4, MKV, DIVX, MOV, WMV, VOB, 3GP, RM, QT, FLV dosyalarındaki sesleri kaydedebilirsiniz.
Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2017 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Reklam | Logo | Bize Ulaşın