Lisans: Ücretsiz
Boyut: 5.4 MB
Ekleyen:
Arayüz: Türkçe
Güncelleme:
Sistem:Windows
Virüs Tarama: 0 / 17
GTA V Türkçe Yama Ekran Görüntüsü
Uzun soluklu hikaye görevleri ile kendini sevdiren GTA V (Grand Theft Auto V) oyununu %100 olarak Türkçeleştirmeye yarayan bir Türkçe yama paketidir. Yama oyun dosyalarının hiçbirinde herhangi bir değişiklik yapmaz. Bu sayede istenildiği zaman kolayca pasifleştirilebilir. TeknoGame ekibi tarafından oluşturulan çeviriyi kullanabilmek için aşağıdaki adımları harfiyen yerine getirmelisiniz.

Adım 1: OpenIV programını indirin ve bilgisayarınıza kurun.

Adım 2: OpenIV programını yönetici olarak çalıştırın ve GTA V’in “Windows” platformunu seçin. GTA V’in bilgisayarda kurulu olduğu dizini seçin.

Adım 3: Program açıldığında, yukarıdaki menüden “Tools” sekmesine gelip “Asi Manager” seçeneğine tıklayın ve Asi Loader ile OpenIV.ASI dosyalarını Install tuşuna tıklayarak kurun. Bunlar yeşile dönünce kurulmuş olacaktır ve bu sekmeyi kapatın.

Adım 4: Tool sekmesine tekrar gelip “Package Installer” seçeneğine tıklayın. İndirmiş olduğunuz “.oiv” uzantılı yama dosyasını seçin, “Install“a tıklayın. Ekrana iki seçenek geldiğinde “mods folder” seçeneğini seçin.

Adım 5: Kurulum bilgisayar hızınıza göre birkaç dakika sürecektir. Kurulum bitince çıkan sekmeleri ve programı kapatıp oyunu Türkçe oynamaya başlayabilirsiniz.

NOT 1: 4.9 mb boyutundaki bu kurulum dosyası ile 8 gb boyutundaki bir setup dosyasından kurtulacaksınız. Aynı zamanda oyuna ait çevirmiş olduğumuz tüm dosyalar bilgisayarınıza otomatik olarak kurulacaktır. (Hikaye, Online Mod, Tüm Update ve DLC’ler)

NOT 2: Bu yama oyunun son sürümüne uygun şekilde hazırlanmıştır. Bu kurulum dosyası daha eski sürümler için test edilmemiştir.

NOT 3: Yamayı kaldırmak isterseniz “mods” klasörünün adını “mod” olarak değiştirmeniz veya silmeniz yeterlidir.

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2022 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın