Lisans: Deneme
Boyut: 51.6 MB
Ekleyen:
Arayüz: Türkçe
Güncelleme:
Sistem:Windows

Ortak Sağlık Güvenlik Birimi Yazılımı

 

Firma Takibi

 

Hizmet vermiş olduğunuz tüm firmaların cari hesaplarıda dahil olmak üzere, tüm bilgilerini ve ilgili süreçlerini kaydedebilir, istediğiniz zaman hızlı bir şekilde bu bilgilere ulaşabilirsiniz.Firma kartını açtığınızda tek ekranda o firmayla ilgili yapılan tüm işlemleri görebilirsiniz.

 

Kasa ve Cari Hesapları

 

Tüm firmaların cari hesaplarını basit bir şekilde takp edebilir, ekstreler hazırlayabilir, ödeme ve borçlanma akışlarını görebilirsiniz.Aynı zamanda nakit akışlarınızı da kasa hesaplarından takip edebilir, dökümler alabilirsiniz.

 

SMS ve Mail Gönderimi

 

Çalışmış olduğunuz firmalara mail ve SMS ile gerek bilgilendirme gerekse de hatırlatma ve uyarı mesajları nı isterseniz tek tek, isterseniz de toplu olarak tek tuşla gönderebilirsiniz.

    

Çalışmış olduğunuz firmalara mail ve SMS ile gerek bilgilendirme gerekse de hatırlatma ve uyarı mesajları nı isterseniz tek tek, isterseniz de toplu olarak tek tuşla gönderebilirsiniz.

 

 

Yetkilendirme ve Kullanıcı Tanımları

 

Sınırsız sayıda kullanıcı tanımlayabilir, bu kullanıcıları yetkilendirerek personeller arasında kolaylıkla yetki dağılımı yapablirsiniz.

 

Risk Analizi

Risk analizleri ile ilgili kalıp sorular tanımlayıp, çalıştığınız firma içn Risk Analiz Raporu oluşturuken bu oluşturmuş olduğunuz kalıp sorulardan istediklerinize "çek" işareti koyarak rapora ekleyebilir, istemediklerinizi de çıkartabilirsiniz.Dolayısıyla bir firmanın Riİsk Analiz Raporu'nu çıkarmak için ofis dosyalarıyla boğuşmak zorunda kalmaz, tek tıkla rapor oluşturabilir, dilediğiniz zaman bu raporlara tekrar ulaşıp istediğiniz düzenlemeleri yaparak tekrar çıktılayabilirsiniz.

 

 Fiyat Teklifleri

 

Program firma çalışan sayıları, iş kolu, NACE kodu v.b. krtiterlere göre otomatik olarak fiyat teklifleri hazırlayabilir.Sonrasında dilerseniz olduğu gibi, dilerseniz de programın hesapladığı fiyatları revşe ederek tek tıkla fiyat teklifleri oluşturabilir ve print alabilirsiniz.

 

Süreç Takibi

Firmalarla ilgili çalışmaların hangi aşamada olduğunu değişik kriterlere göre takip edebilir, bütün bu takip aşamalarına göre sorgulama yaparak en ince detayların bile gözden kaçırmazsınız.Örneğin Fiyat Teklifi Verilmiş Cevap Beklenen firmaları getir, ya da Faturalandırılma aşamasında olan firmaları getir gibi sorgularla iş süreçlerini kontrol altında tutabilirsiniz.

 

Ajanda

Çalışanlarınıza program içindeki ajanda modülü sayesine planlamalar yapabilir ve tüm personelin ortak bir sinerjiyle çalışmalarını sağlayabilirsiniz.

 

 

İş Emirleri

 

Tüm birimler birbirlerine görev emri tanımlayabilir ve bu görevlerin yerine getirilme aşamalarını takip edebilirler.Örneğin bir kullanıcı programını açtığında otomatik olarak kendisine tanımlanan görevler ekranında düşer ve bu kayıt görev veren tarafından görevin yapıldığı tespit edilip kapatılana kadar ekranda kalır.Görevi alan yine bu ekrandan görevle ilgili sorusu veya aıklaması varsa girebilir.Böylelikle tüm görevler tarih ve saat bilgisi ile sonlandırılana kadar kayıt altına alınabilir ve olası aksaklıkların kayıt altına alınarak daha hızlı bir çözüme kavuşturulması sağlanabilir.

 

Süreli Hizmetler ve İlk Yardım Eğitimleri

 

Firmalara vermiş olduğunuz süre ile sınırlı hizmetlerin ve ilk yardım eğitimlerinin kayıtlarını tutabilir ve bunları raporlayabilir, vermiş olduğunuz sertfifikaları program üzerinden yazdırabilirsiniz.

 

Raporlama, Sertifika ve Fiyat Teklifleri Özelleştirme(Özelleştirilebilir Raporlama Sistemi)

 

Program üzerinden yazdıracağıız her türlü rapor, fiyat teklifi ve sertifikalaı kendi isteğinize ve firmanıza göre özelleştirebilir, sınırsız taslak oluşturabilir ve çıktı alırken bu taslakları kullanabilirsiniz.

 

 

Ağda Kullanım

 

Programımız ağda birden fazla bilgisayarda ortak kullanıma müsait bir yapıdadır. 

 

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2019 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Reklam | Logo | Bize Ulaşın