Lisans: Ücretsiz
Boyut: 8.5 MB
Ekleyen:
Arayüz:
Güncelleme:
Sistem:Windows
Virüs Tarama: 0 / 19
Kutsal Toprakları Canlı İzleme Programı Ekran Görüntüsü

Bu program ile kutsal toprakları canlı olarak 7 gün 24 saat kesintisiz izleyebilirsiniz. Program ücretsizdir ve para ile satılamaz.  Mekke'de Kabe-i Muazzama'yı Medine'de ise Mescid-i Nebevi'yi izleyebilirsiniz. Yayın Suudi Arabistan devletinin ücretsiz resmi yayınıdır. Kabe'yi izlediğiniz bölümde ayrıca Kur'an-ı Kerim sesli yayını yapılmaktadır. Mescid-i Nebevi'yi izlediğiniz bölümde ise hadis-i şerif sesli yayını yapılmaktadır. Kabe'yi izlediğiniz bölümde alt yazı olarak dünya şehirlerine göre Kabe'de namazların saat kaçta kılındığını görebilirsiniz. Bu saatlerden yararlanarak Kabe'de namaz kılındığı anları da canlı olarak izleyebilirsiniz. Kabe'de kılınan bir vakit namazını canlı olarak izlemek gerçekten heyecan vericidir. Son derece basit bir programdır.  Bu masaüstü programınız ile; herhangi bir siteye vs. girmeden, reklam görmeden, tek tıkla kutsal toprakları canlı izleyebilirsiniz. Programın kurulum gerektirmeyen exe dosyasını doğrudan indirmek isterseniz www.kaabalive.net adresini ziyaret edebilirsiniz. Kurulum dosyası ile kurarsanız programın kısayolu masaüstünüzde otomatik olarak yer alacaktır. Kurulum dosyası ile programı kurmanızı tavsiye ederiz. NOT:Suudi hükümetinin yayınında çok nadir de olsa kısa süreli aksamalar olabiliyor, bu durumda yayın Suudi hükümetince düzeltilene kadar geçici olarak görüntü alınamayabilir, bu durumlarda birkaç saat sonra ya da ertesi gün tekrar deneyiniz, yayın bir süre sonra gelecektir.

Önemli Notlar: Görüntü internet üzerinden canlı alındığından interneti kotalı olanların ve kota problemi olanların programı izlemedikleri zamanlarda kapatmalarını tavsiye ederiz.

Programda iki dil seçeneği mevcuttur, İngilizce ve Türkçe. Menü basit olduğundan İngilizce olarak da Türkçe olarak da rahatlıkla anlaşılabilmektedir. Languages kısmından dil tercihi değiştirilebilir. Program otomatik olaran İngilizce diline ayarlı olarak başlar. Programın kurulum gerektirmeyen exe dosyasını doğrudan indirmek isterseniz www.kaabalive.net adresini ziyaret edebilirsiniz.Kurulum dosyası ile kurarsanız programın kısayolu masaüstünüzde otomatik olarak yer alacaktır. Kurulum soyası ile programı kurmanızı tavsiye ederiz.   Suudi hükümetinin yayınında çok nadir de olsa kısa süreli aksamalar olabiliyor, bu durumda yayın Suudi hükümetince düzeltilene kadar geçici olarak görüntü alınamayabilir, bu durumlarda birkaç saat sonra ya da ertesi gün tekrar deneyiniz, yayın bir süre sonra gelecektir.
Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2021 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın