Lisans: Ücretsiz
Boyut: 1.3 MB
Ekleyen:
Arayüz: Türkçe
Güncelleme:
Sistem:Windows
Virüs Tarama: 0 / 19
Microsoft Download Manager Ekran Görüntüsü

Microsoft Yükleme Yöneticisi

Microsoft Yükleme Yöneticisi basit ve kolay bir şekilde dosya karşıdan yüklemenizi sağlar. Uygulama ve multimedya dosyaları gibi büyük dosyaları karşıdan yüklemeyi de hızlı ve güvenilir hale getirir.


Kullanıcıların destekleyen Microsoft Web sitelerinden dosya karşıdan yükleme işlemlerini yönetmesine yardımcı olmak için özel tasarlanmıştır. Microsoft Yükleme Yöneticisi başlatıldığında, kullanımı kolay arabirimi karşıdan yüklemelerin durumunu görüntüler ve etkin yüklemeleri bekletmenize veya başarısız olan yüklemeleri sürdürmenize olanak tanır.

Önemli Notlar: Microsoft Yükleme Yöneticisi'ni bilgisayarınıza yüklemek için yönetici erişimi gereklidir. Yükleme sırasında açık olan tüm tarayıcı pencerelerini kapatmanız da istenebilir. Internet Explorer kullanıyorsanız ve Microsoft Yükleme Yöneticisi'ni destekleyen bir Microsoft Web sitesini ziyaret ederseniz, yükleme işlemi otomatik olarak başlayabilir (ancak, Internet güvenlik ayarlarına bağlı olarak Microsoft Yükleme Yöneticisi ActiveX denetimini yüklemeniz istenebilir). Bunu yapmanız istenirse, ActiveX denetimini yüklemeyi seçin. Microsoft Yükleme Yöneticisi'ni otomatik olarak yükleyemediyseniz veya Mozilla Firefox kullanıyorsanız, el ile yükleme yapabilirsiniz. Microsoft Yükleme Yöneticisi'ni el ile yüklemek için aşağıdakileri yapın: Microsoft Yükleme Yöneticisi'nin karşıdan yükleme Web sayfasında, karşıdan yüklemeyi başlatmak için Yükle'yi tıklatın. Yükleme işlemini hemen başlatmak için, Çalıştır'ı tıklatın. Yüklemeyi tamamlamak için Microsoft Yükleme Yöneticisi Kurulum sihirbazındaki yönergeleri izleyin. Daha sonra yüklemek üzere karşıdan yüklemeyi bilgisayarınıza kopyalamak için Kaydet'i tıklatın. Yükleme işlemini başlatmak için, karşıdan yüklenen dosyayı (MSDownloadManager.msi) çift tıklatın ve Microsoft Yükleme Yöneticisi Kurulum sihirbazındaki yönergeleri izleyin.
Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2020 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Reklam | Logo | Bize Ulaşın