Lisans: Demo
Boyut: 87 MB
Ekleyen:
Arayüz: İngilizce
Güncelleme:
Sistem:Windows
Virüs Tarama: 0 / 19
Netsparker Desktop Ekran Görüntüsü
Netsparker Desktop, Windows uygulaması olarak mevcuttur ve gelişmiş Proof-Based güvenlik açığı tarama teknolojisini kullanan ve dahili penetrasyon test ve raporlama araçlarına sahip, kullanımı kolay bir web uygulama güvenlik tarayıcısıdır.

Netsparker belirlenen güvenlik açıklarını salt okunur ve güvenli bir şekilde otomatik olarak kullanır ve aynı zamanda bir kullanım kanıtı üretir. Bu nedenle, güvenlik açığının etkisini anında görebilir ve el ile doğrulamanız gerekmez.

Netsparker'in benzersiz güvenlik açığı tarama teknolojisi, baştan başa bağımsız karşılaştırma testlerinde test edildiğinde kanıtladığı gibi, daha iyi kapsama alanı sağlar ve diğer tarayıcılardan daha fazla güvenlik açığı bulur.

Bir web uygulaması güvenlik tarayıcının birincil amacı, web güvenlik testinin yinelenen sıkıntısını ortadan kaldırarak gerçek bir fark yarattığınız alanlarda yeteneklerinizi özgürce kullanmanızı sağlamaktır. Netsparker Desktop, kullanıcılara doğru bilgileri veren, otomatik güvenlik test silahlarının bir cephaneliğine sahiptir. 
Gereklilikler: .Net Framework 3.5

Netsparker Desktop Videoları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2018 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Reklam | Logo | Bize Ulaşın