Lisans: Demo
Boyut: 2.4 MB
Ekleyen:
Arayüz: Türkçe
Güncelleme:
Sistem:Windows

Yeni programımızla karşınızdayız!…

“Stok Takip / Fiyat Listesi Oluşturma / Cari Kontrol Takip Sistemi” adlı paket programımız adından da anlaşılacağı üzere üçünü bir arada takip etmenizi sağlamaktadır.

* Stok Takip : Stoğunuzdaki malzemeleri sisteme girebilir ve onları kime çıkış yaptıysanız çıkış yapabilirsiniz. Bu sayede fiili stoklarınızı takip etmiş olursunuz. Stok girişi esnasında alış fiyatı ve satış fiyatını girebilirsiniz. Bu sayede daha önce o malı kaç liraya aldığınızı görmüş olursunuz. Stok çıkışında müşteriye yapacağınız çıkışların toplam tutarı Cari Kontrol ekranında müşteriye borç olarak kaydedilmekte ve sizleri ikinci bir iş yapmaktan kurtarmaktadır.

* Fiyat Teklifi Oluşturma : Müşterilerinize fiyat teklifi oluşturup hangilerinin beklemede, hangilerinin ret edilmiş, hangilerinin onaylanmış olduğunu kolaylıkla takip edebilir ve fiyat tekliflerinin çıktılarını sistem üzerinden alabilirsiniz. Fiyat teklifi verilecek ürünlerin satış fiyatları stok girişinde belirlenen satış fiyatı olarak otomatik gelmekte olup dilenirse bu tutar değiştirilebilmektedir.

* Cari kontrol : Cari hesaplarınız için hazırlanmıştır. Kime ne vereceğiniz, kimden ne alacağınız varsa hepsinin takibini yapabilirsiniz. Yaptığınız ödemeleri ve yaptığınız tahsilatları da yazıp hangi müşterinizin ne kadar bakiyesi kaldığını kolayca öğrenebilirsiniz. (Çok yakında Nakit Kasa ve Banka Hesabı kontrolü de eklenecektir.)

Programımızın demosu her bir işlemden toplam 15 adet kayıt edebilmenizi sağlamaktadır. Aşağıdaki linkten demoya ulaşabilirsiniz. Tam sürümünü satın almak için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Yazılım desteği konusunda buradan bilgi alabilirsiniz.

NOT : Programdaki mevcut teklif formu üzerinde sizlerin özel kullanacağı teklif formu varsa üzerinde ücretsiz değişiklikler yapılabilir.

* Teklif formu çıktısında sayfanın en altında 19 cm X 1,60 cm ölçülerinde png formatında resim yüklenebilir. (C:StokKontrolICONS Klasörü içerisine ” enaltlogo.png ” adıyla kaydediniz.)
* Teklif formu çıktısında sayfanın en üstünde 19 cm X 2,20 cm ölçülerinde png formatında resim yüklenebilir. (C:StokKontrolICONS Klasörü içerisine ” ustlogo.png ” adıyla kaydediniz.)
* Teklif formu çıktısında sayfanın “TEKLİF FORMU” başlığının yanına 7,30 cm X 2,20 cm ölçülerinde png formatında resim yüklenebilir. (C:StokKontrolICONS Klasörü içerisine ” altlogo.png ” adıyla kaydediniz.)

rar dosyası şifresi : 1
Program Kullanıcı Adı : ADMIN
Program Kullanıcı Şifresi : ADMIN

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2019 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Reklam | Logo | Bize Ulaşın