Taptiles indir

3 (6 oy)
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 181.3 MB
Ekleyen:
Arayüz: Türkçe
Güncelleme:
Sistem:Windows
Taptiles Ekran Görüntüsü
Eşsiz bir farka sahip olan bu heyecan verici eşleştirme oyununda bulmacaları çözmek için taşları eşleştirin! Taşlar, küp şeklini alarak 3B bulmacalar meydana getirir. Eş bulmak zorlaştıysa diğer taraftaki taşlara erişmek için bulmacayı döndürün! Taptiles diğerlerinden tamamen farklı bir oyun deneyimi sunmak için üç mod ve sayısız bulmaca içermektedir!

Hızlı Mod
Ek süre kazanmak için Hızlı Mod'da taşları çabucak temizleyin. Süre bitmeden kaç tane bulmaca çözebilirsin? Oyunun gidişatını değiştirecek etkileri olan Vahşi Taş, Cevher Taşı ve Zaman Taşı gibi özel bonus taşlardan kazanmak için hızlıca eşleştirin. Hızlı Mod'un kısa ve basit bulmacaları, heyecan verici hızlı bir oyun için idealdir.

Orijin Modu
Eşsiz bir bulmaca oyunu deneyimi için Orijin Modu oynayın. Orijin Modu içerisinde daha geniş ve zor bulmacalar ile daha uzun bir süre sınırlaması vardır. Zeka oyunlarını çözün ve bulmacayı süre bitmeden tamamlayın.

Rahatlama Modu
Bu rahatlatıcı oyun modunda bulmacaları süre kısıtlaması olmadan tamamlayın.

Gündelik Görevler
Oyuncular her gün yeni görevler alırlar. Rozetler kazanmak için bir ay içerisinde yeterince Gündelik Görev tamamlayın ve arkadaşlarınızla rekabet edin.

Xbox Entegrasyonu
Başarılar kazanmak, arkadaşlarınızla rekabet etmek, puanlarınızı puan tablolarına göndermek ve kişisel oyun istatistiklerinizi takip etmek için Xbox hesabınızla oturum açın.

Güzel Grafikler ve Ses
Taptiles oynayın ve kendinizi sadece sizin çözebileceğiniz küp şeklinde taşlar ile bulmacalarla dolu gizemli bir diyara taşıyın. Harika grafikler ve efektlerle hayat bulan huzurlu bahçeler ile parlak renkli topraklarda rahatlayın.

Özellikler

  • Üç farklı oyun modu
  • Hızlı Mod - hızlı bir şekilde eşleştirin ve ne kadar uzun süre oynayabileceğinizi görün.
  • Orijin Modu - zorlu bulmacalar çözün.
  • Dokunmatik ekran veya fare/klavye kontrollerini desteklemektedir.
Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın