Lisans: Ücretsiz
Boyut: 1 MB
Ekleyen:
Arayüz: İngilizce
Güncelleme:
Sistem:Windows
The Ants: Underground Kingdom PC BlueStacks Ekran Görüntüsü

The Ants: Underground Kingdom PC Oyunu

The Ants: Underground Kingdom, StarUnion tarafından geliştirilmiş bir strateji oyunudur. BlueStacks Oyun Platformu, bu Android oyununu PC veya MAC’inizde sürükleyici bir oyun deneyimiyle oynamak için en ideal platformdur. The Ants: Underground Kingdom PC’ye indir!

Bu güne kadar oynadığınız oyunlardan çok farklı temalı bir oyunla karşınızdayız: The Ants: Underground Kingdom! Karınca yuvanı geliştirmeye ve Karınca İmparatorluğunu inşa etmeye hazır mısın? Bir karınca kolonisinin lideri olarak, koloniyi büyütmek ve düşmanlara karşı yuvanızı savunmak için elinizden gelenin en iyisini yapın. Karınca imparatorluğunuzun görkemi ve refahı için, kendi stratejilerinizi ve becerilerinizi geliştirin ve farkınızı yaratarak başarıyı tadın!

Karınca yuvasını imparatorlukların kalelerine benzetebiliriz. Karıncaların yaşaması, yavruların büyümesi için güvenli bir yer sağlanmalıdır ve bu yuvanın düzeni stratejik açıdan büyük önem taşır. Akıllıca bir planlama yapılmalı, tüneller inşa edilmeli ve ideal karınca yuvası oluşturulmalıdır. İmparatorluğun büyümesi için kaleyi sağlam tutmak gerekir!

Karınca imparatorluğunuzun gelişimi için mümkün olduğunca çok sayıda karıncayı yumurtadan çıkarmalısınız. Onları savaşmak, yağmalamak ve bölgenizi genişletmek için kullanabileceğinizi daha doğrusu kullanmanız gerekeceğini unutmayın. Karınca birlikleri oluşturarak kaynakları yağmalayabilir ve bölgeyi genişletebilirsiniz. İyi bir lider olduğunuzu gösterme vakti geldi!

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın