Tzip indir

4 (7 oy)
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 2.7 MB
Ekleyen:
Arayüz: Türkçe
Güncelleme:
Sistem:Windows
Tzip Ekran Görüntüsü

Yeni Nesil Ücretsiz Sıkıştırma Programı

Tzip 42 farklı arşvi formatını destekleyen sıkıştırma programıdır. Kolay kullanılabilen bir arayüze sahiptir. Geliştirilmiş 7zip teknolojisi sayesinde dosyaları Zip, 7zip ve Rar formatlarında çok hızlı bir biçimde sıkıştırır. Programda bulunan dosya yöneticisi işlevi, arşiv dosyalarını çok rahat oluşturmanıza olanak verir. Sıkıştırlan dosyalar, başka bir yere aktarıldığında veya internetten indirildiğinde herhangi bir bozulma olmaz. Pratik ve sorunsuz bir ürün olması, sayısız dosyayı düzenli bir şekilde saklamanıza ve dosyalarınıza kolayca erişmenize yardımcı olur.. .

Tamamen ve Daima Ücretsiz

Tzip sıkıştırma programı tamamen ücretsizdir. Hiç bir reklam barındırmaz. Deneme süresi yoktur. Dilediğinizce sıkıştırma yapabilir, arşivlerinizi yönetebilirsiniz.

40’dan Fazla Format Desteği

RAR, ZIP, ARJ, CAB, LZH, ACE, TAR, GZ, UUE, BZ2, JAR, ISO, BZ, 7z, LHA, SIT, SITX, KGB, DAR, ARC, CAB, ALZ, ARI, gzip, bzip2, StuffIt, StuffItX ve daha bir çok formattaki dosyalar Tzip ile açılabilmekte, ayrıca RAR, ZIP, 7zip formatında yoğun sıkıştırma yapabilmektedir.

Mükemmel Sıkıştırma Performansı

Benzer programlardan farklı olarak, Tzip’in kendine özgün bir algoritması vardır. Bu algoritma sayesinde sıkıştırılan dosyalar çok daha küçük boyutlarda yer kaplar ve bilgisayarınızda yeni boş alanlar oluşmasına yardımcı olur. Zip, Rar ve 7z formatından en verimli sıkıştırma performansı elde edersiniz.

Zamanınız Değerlidir

Arşiv dosyalarını %40 daha hızlı açar. 10GB ve üzeri büyük boyutlu dosyaları vakit kaybetmeden çıkartabilirsiniz.

Bankacılık Standartlarında Şifreleme

Arşiv dosyalarınız artık daha güvenli. Tzip’in gelişmiş şifreleme özelliği sayesinde dilediğiniz dosyaları şifreleyebilir, güvenle saklayabilirsiniz.

Hızlı Kurulum

Tek tıkla Tzip’i bir kaç saniye içerisinde bilgisayarınıza yükleyin, anında kullanmaya başlayın.

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2022 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın