Lisans: Ücretsiz
Boyut: 33.8 MB
Ekleyen:
Arayüz: Türkçe
Güncelleme:
Sistem:Windows
Virüs Tarama: 0 / 19
Ücretsiz Perakende Satış Programı | Mahalle Esnafı Ekran Görüntüsü
Esnafımız için hazırlanmış perakende satış programıdır… Program içerisinde 100.000 adetten fazla barkodlu ürün bilgisi mevcuttur. Ürün arşivi kullanılarak eklenebilir.  Sistem hem masaüstü hem bulut tabanlı çalışmaktadır. İnternet bağlantısı kesildiğinde Perakende Satış devam eder ve ücretsizdir.  Herhangi bir ücretli paket satın alındığında günlük bulut yedekleme ve https://go.mahalleesnafi.com adresinden internete bağlı her cihazdan da erişim sağlanabilir. mahalleesnafi.com ile tam entegredir, ürünleriniz aynı zamanda pazar yerinde satışa hazır hale getirebilir bulunduğunuz yakın yerlere servis yaparak gelirinizi arttırabilirsiniz. Satış İşlemleri :
Perakende satış yapabilmenizi sağlar. Sistemde hazır olan 100.000 adetten fazla barkodlu ürün bilgisi mevcuttur. Fiyatları ve stok durumlarını güncelleyerek satış işlemi gerçekleştirebilirsiniz.  Alış İşlemleri :
Stoklarınızı an ve an takip edebilmeniz için alış işlem girişlerini düzenli olarak yapmalısınız. Stok İşlemleri :
Stoklarınızı an ve an takip edebilmeniz için rak hem stoklarınızı hem ürün alış - satış fiyatlarınızı güncelleyebilirsiniz. Ayrıca devir ve zayi işlemleri de yapabilmektesiniz. Yukarıdaki ekranın üst alanındaki butonlar ; Yeni Stok Kartı : Yeni oluşturcağınız stok kartını ifade eder. Yukarıdaki ekranın üst alanındaki butonlar ; Stok Kartı : Stok kart bilgileri yer alır,   Ürün Adı : Ürünün adını,   Ürün Barkodu : Ürün barkodunu,   Alış Fiyatı : Alış fiyatını, Alış fiyatında KDV dahil veya hariç seçim yapabilirsiniz,   Satış Fiyatı : Satış fiyatını, satış fiyatında KDV dahil veya hariç seçim yapabilirsiniz,   KDV : KDV Oranını ifade eder. Stok Hareketleri : Stok hareket bilgileri yer alır. Alım,satım,devir ve zayi. Devir / Zayi İşlemleri : Stoklarınızdaki devir yada zayi miktarlarını bu alanı kullanarak kolayca işleyebilirsiniz. Cari İşlemleri : Borç ve alacak durumunu bu alandan kontrol edebilir veya yeni cari kartları oluşturabilirsiniz. Yukarıdaki ekranın üst alanındaki butonlar ; Yeni Cari Kartı : Yeni oluşturcağınız cari kartını ifade eder. Yukarıdaki ekranın üst alanındaki butonlar ; Cari Kartı : Cari kart bilgileri yer alır, Cari Hareketleri : Cari hareket bilgileri yer alır. ödeme satış ve iadeleri, Ödeme / Tahsilat : Ödeme veya tahsilat yaptığınızda bu alanı kullanarak kayıt oluşturabilirsiniz.    Programın kurulumu veya başka bir konuda yardıma ihtiyaç duyarsanız bizlere 0 850 500 50 50 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.
Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2020 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Reklam | Logo | Bize Ulaşın