urDrive indir

4 (8 oy)
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 87.7 MB
Ekleyen:
Arayüz: Türkçe
Güncelleme:
Sistem:Windows
urDrive Ekran Görüntüsü

Kingston urDrive

Kingston urDrive
Kingston’s DataTraveler USB Flash sürücülere* özel urDrive, USB Flash sürücünüzün içeriğine bakmak ve yönetmek için size yeni ve heyecan verici bir yol sunan USB'ye yüklü bir yazılımdır. Şık yeni arayüzüne ve verilerinizin düzenlenmesi için masaüstü yaklaşımına ek olarak urDrive aynı zamanda bilgisayarınızın performansının korunması ve geliştirilmesi için de yeni yöntemler sunar.

Anti-virüs özelliği, bilgisayarınızı olası güvenlik risklerine ve/veya performans sorunlarına karşı tarayan bir ücretsiz yazılım aracını indirmenizi sağlar. Aynı zamanda güvenliğin artırılmasına yardımcı olur ve bilgisayarınızın ilk günkü gibi çalışmasını sağlar. Destek bilgileri için lütfen http://us.norton.com/nortonlive/free-pc-checkup.jsp adresini ziyaret edin.

‘Gözat’ özelliği, Maxthon’un Dual Display Engines özelliğini kullanarak İnternette gezinmenizi  sağlarken, müthiş hızlı teknolojisi ve Ultra Modu ve Retro Modu arasında geçiş yapma olanağıyla WEB deneyiminizi kişiselleştirir. Destek bilgisi için lütfen www.maxthon.com/help-and-support adresini ziyaret edin.

‘Yedekle’ özelliği, urDrive’ın özel yedekleme uygulaması olan vdrive’da belirttiğiniz kullanıcı tercihlerine göre verilerinizi yedeklemenizi ve geri yüklemenizi sağlar. Verilerinize herhangi bir WEB tarayıcından güvenli ve emniyetli biçimde erişim olanağı sunan, isteğe bağlı çevrimiçi yedeklemeyi kullanarak da verilerinizi yedekleyebilirsiniz. Destek bilgisi için lütfen http://skyfile.maxthon.com/help.html adresini ziyaret edin.

Fooz Kids, çocuklara güvenli ve emniyetli bir İnternet ortamı sağlarken ebeveynlere çocuklarının internette nelere baktığını kontrol etmek ve izlemek için gerekli olanakları sunan bir uygulamadır. Özelleştirilebilir paneli kullanarak yaşa, cinsiyete ya da ilgi alanlarına göre belirli içeriklere izin verebilir ya da vermeyebilirsiniz. Destek bilgisi için lütfen www.urfooz.com/fooz-kids/account/support/request adresini ziyaret edin.

Oyunlar bağlantısı, deneyebileceğiniz yeni ve heyecan dolu oyunlar sunmaktadır.

‘Depola’ bağlantısı kullanarak başka oyunlar indirebilirsiniz.

Depola bağlantısı, yüzlerce indirilebilir oyun, uygulama ve yardımcı programa erişebileceğiniz urAppZone’a giden kapınızdır.

Önemli Notlar: * urDrive yazılımı yalnızca Kingston DataTraveler modellerinde desteklenmektedir: DTIG3/xxGB, DT101G2/xxGB, DT102/xxGB, DT108/xxGB, DT109/xxGB or DTSE9H/xxGB
Gereklilikler: .Net Framework 2.0

urDrive Videoları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2018 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Reklam | Logo | Bize Ulaşın