Lisans: Ücretsiz
Boyut: 1 MB
Ekleyen:
Arayüz: Türkçe
Güncelleme:
Sistem:Windows
Virüs Tarama: 0 / 19
Windows Yardımcı Düzenleyici Ekran Görüntüsü
Windows kullanıcılarının pc kullanımını kolaylaştıracak şekilde tasarlanmış, boyutu küçük olmasına rağmen birçok işlevi olan bu program ile pc kullanımınızı keyifli hale getirebilirsiniz. Ayrıca içinde bulunan özelleştirme araçları ile programın izin verdiği kadarıyla istediğiniz özelleştirmeyi yapabilirsiniz.

...::: Optimizasyon Aracı Ultimate :::...

Optimizasyon aracı ile bilgisayarınıza bulaşan virüsler sisteminizin çeşitli bileşenlerine zarar verir ve çalışmasını engeller. Örn: Regedit, Görev Yöneticisi, USB koruması (Usb belleklerinize veri atlması engellenir.), CMD, Masaüstü verileriniz, Mouse menüleriniz vb. birçok bileşen zarar görür.Bu araç ile bu bileşenleri onarabilirsiniz. Ayrıca performans arttırıcı bölümü ile bilgisayarınızda ki animasyonları kapatabilir, internet explorer (tampon, geçmiş, verikeri temizleme) silebilir ve pc performansını arttırabilirsiniz.

...::: Mouse Menü Değiştirici :::...

Windows Vista ve 7 kullanıcıları için geçerlidir. Bu araç ile mousenizin sağ kulakçık menüsüne istediğiniz grup ve menü şeklinde program kısayol, site, müzik/video ve klasör kısayollarınızı ekleyip istediğiniz anda belirlediğiniz nesnelere ulaşırsınız.

...:::Windows Şifre Sıfırlayıcı :::...

Windows kullanıcı oturumlarını seçip sıfırlayabilir, yeni şifre belirleyebilir ve isterseniz seçtiğiniz oturum ile ilgili not girebilirsiniz.

...::: Klasör & Dosya Gizle :::...

Programın bu aracı ile bilgisayarınızda başkalarının görmesini istemediğiniz verilerinizi ister klasör halinde ister tek dosya olarak gizleyebilirsiniz. ...::: Site Engelleyici :::... Bilgisayarınızda girilmesini istemediğiniz siteleri engelleyebilirsiniz. (Not: Program cracklerini silmemeye dikkat ediniz.) ...::: Başlangıç Yöneticisi :::... Bilgisayarınız açılışında çalıştırdığı uygulamaları görebilir, devredışı bırakılanları etkinleştirebilir, etkin olanları ise devredışı bırakabilir. Dilerseniz silebilirsiniz.

...::: PC Kapatıcı :::...

PC Kapatıcı aracı ile bilgisayarınızı ister belirli bir saatte ister belirlediğiniz sürede seçtiğiniz işleme göre yönlendirebilirsiniz.

...::: Notlar :::...

# Programın çalışabilmesi için sisteminizde .Net Framework 4.0 yüklü olması gerekir.
# Bazı bileşenleri XP desteklememektedir. (Mouse Menü Değiştirici)
# Programı indirdikten sonra sorun yaşamamak için kendi sisteminize uygun olanı kullanınız. (x86=32 Bit), (x64=64 Bit)
# Programın sorunsuz çalışabilmesi için Yönetici oturumu ile giriş yapın ve Kullanıcı Denetimlerini (Windows UAC) kapatın.
Gereklilikler: .Net Framework 4
Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2018 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Reklam | Logo | Bize Ulaşın