2 Kişilik Matematik Oyunları Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Boyut:122 MB
Gerekli Sürüm:iOS  8.0 ve üzeri
Geliştirici:PEAKSEL doo
Güncellenme:07.09.2017

iPhone ve iPad için 2 Kişilik Matematik Oyunları

Iki Kişilik Matematik Oyunları iki kişilik oyunlar ve beyin eğlenceli oyunlardan biridir.Bu çocuklar için en iyi oyun ve eğlenceli matematik oyunu yetişkinler için.
+ Ayırlmış arayüzü bu beyin oyunu 2 oyunculu reflex oyunu yaratır daha çok bilinen adıyla duel oyunu.
- Bu çocuklar temel 5 yaş oyunları matematik egzersiz bir matematik oyunu olduğu anlamına gelir
x Bu bedava matematik oyunu çocuklar için matematik becerileri, refleksleri ve konsantrasyonu artırır
 Eğitimsel oyunu aynı zamanda bedava eğlenceli matematik oyunları gençler için 

Arkadaşlarınıza karşı bir yarış içinde matematik egzersizleri yapın! Bu kız oyunu ve erkek çocuklar için matematik oyun, ya da daha doğrusu - bu en iyi oyunu. Ekran iki kişilik oyun için iki bölünmüş durumda nedenle çok uygun. Bu bir matematik dehası oyunu ve olumlu bir şekilde beyin kıpırdanırken bir konsantrasyon oyunu. Çoklu oyunlar şu anda vardır, ve bu arkadaşları ile oynamak için en iyi oyunu.

2 Kişilik Oyunlar: Matematik Oyun çocuk ücretsiz oyunları ve yetişkinler için popüler bir oyun temel matematik işlemleri içerir hem de - toplama ve çıkarma, çarpma ve bölme ve isterseniz çıkarma kapatmak için bir seçenek vermek için, örneğin, orada da okul öncesi çocuk eğlenceli matematik bir şekilde matematik oyunu oynamak ve öğrenmek için. 

Bu ve benzeri matematik oyunları matematik eğlenceli yaptırır. Endişelenecek bir tek şey daha hızlı rakibinizden ve puanınızı kadar gidecek daha denklemi için doğru cevap vermektir! Hatta şanslı tahmin hakkında düşünmeyin - her yanlış cevap için 1 puan kaybedersiniz. Çocuk, arka arkaya 10 matematik oyun oynarken size okullar ve veliler matematik testi için hazır bir araya toplamak ve bu 2 oyunculu oyun yardımı ile matematik revize!

En iyi iki oyunculu oyunlar pek günümüzde görülmiyor, ve bu önünüzde edilebilir! Bu mükemmel bir çözümdür her iki şekilde - iki kız veya iki erkek, ya da karışık kombinasyonu için bir oyuna ihtiyacınız var! 2 Kişilik Oyunlar: Matematik Oyun aynı cihazda birbirlerine karşı iki oyunclu eğlenceli matematik oyunu! Kim matematik eğlenceli olduğunu bilseydi! Hemen beyininizi kullanın!

2 Kişilik Matematik Oyunları - QR Kodu

iPhone ve iPad 2 Kişilik Matematik Oyunları QR Kod

iPhone ve iPad için 2 Kişilik Matematik Oyunları Ekran Görüntüleri

2 Kişilik Matematik Oyunları Resimleri 2 Kişilik Matematik Oyunları Resimleri 2 Kişilik Matematik Oyunları Resimleri 2 Kişilik Matematik Oyunları Resimleri 2 Kişilik Matematik Oyunları Resimleri

iPhone ve iPad için 2 Kişilik Matematik Oyunları Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2023 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın
Biltek Tasarım