AcabaNerede Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Dil:İngilizce
Boyut:6.2 MB
Gerekli Sürüm:iOS  9.3 ve üzeri
Geliştirici:Korgun
Güncellenme:19.07.2017

iPhone ve iPad için AcabaNerede

AcabaNerede, kişilerin izne bağlı olarak birbirlerinin nerede olduklarını görebilecekleri bireysel konum servisidir. AcabaNerede servisinden sadece Turkcell aboneleri faydalanabilir. 

NASIL KAYIT OLURUM
Servise ücretsiz kayıt olmak için KAYIT yazıp 5255'e SMS gönderin. Gelen onay mesajına EVET yazıp 5255’e göndererek ücretsiz üyeliğinizi başlatın.

NASIL ŞİFRE ALIRIM
SIFRE yazın 5255'e gönderin, servis size bir şifre oluşturacaktır. iPhone uygulaması üzerinden servisin size verdiği rumuz ve şifreniz ile giriş yaparak listenizdeki kişileri sorgulayabilirsiniz.

NASIL LİSTE OLUŞTURURUM 
Sevdiklerinizi, arkadaşlarınızı servise davet ederek nerede olduklarını öğrenebilirsiniz. 
Uygulama içerisindeki DAVET menüsünden telefon rehberinizdeki dilediğiniz kişiyi veya numarasını bildiğiniz tanıdıklarınızı servise ücretsiz davet edebilirsiniz. Davetinizi kabul eden kişileri LİSTEM menüsünde görebilir, NEREDE olduklarını öğrenebilirsiniz. 
Listenizdeki bir kişinin nerede olduğunu öğrenmek standart üyeler için 60 kuruş ile ücretlendirilir. Konumu sorgulanan kişiler her hangi bir ücret ödemezler. Sizin nerede olduğunuzu görmesine onay verdiğiniz kişileri İZİNLERİM bölümünde görebilir dilerseniz konumunuzu kapatabilir veya listesinden çıkarabilirsiniz.

NASIL TAKMA AD VEREBİLİRİM
Uygulama içerisindeki TAKMA AD menüsünden, Listenizdeki kişilerin rumuzunu değiştirip, dilediğiniz daha anlaşılır bir isim verebilirsiniz. 

ÜCRETLENDİRME
Standart üyeler için;
Turkcell 5255 kısa mesaj numarası üzerinden çalışan SMS hizmeti, acabanerede.com internet sitesi veya iPhone / iPad uygulaması üzerinden yapılacak her NEREDE veya benzeri konum sorgusu 60 kuruş olarak ücretlendirilecektir.
IZLE paketi ücreti haftalık 3TL'dir. IZLE paketiniz istediğiniz sürece devam eder. İzle paketi detaylı bilgi için; http://www.acabanerede.com/site/izle
Avantajlı paket ücreti haftalık 3TL'dir. Avantajlı paketiniz istediğiniz sürece devam eder. Avantajlı paket detaylı bilgi için; http://www.acabanerede.com/site/avantaj
AcabaNerede Servisi ile ilgili, üye kullanım bilgisi veya çeşitli bilgilendirme içeren tüm mesajlar ücretsizdir.
Konumu sorgulanan kullanıcılar herhangi bir ücret ödemezler. 

AcabaNerede servisi üyeliğini iptal etmek için IPTAL yazarak 5255'e gönderin.

AcabaNerede Servisi, üyenin onayı neticesinde, acabanerede.com veya iPhone/iPad uygulaması üzerinden gerçekleştirdiği NEREDE / NEREDEYIM konum sorguları sonucunda, belirli bir alanı kapsayan ve sorgulanan üyenin bulunduğu konumun dolaylarındaki yaklaşık bir konum bilgisini bildirmektedir. Gelen konum bilgisi Mobil Operatörün baz istasyonu yoğunluğu veya GSM şebekesindeki o anki mevcut trafik yoğunluğu veya coğrafi şartlara bağlı olarak değişiklik gösterebilecektir
Uygulamayı kullanan üyelerimiz tüm bu koşulları kabul etmiş sayılmaktadır.

AcabaNerede - QR Kodu

iPhone ve iPad AcabaNerede QR Kod

AcabaNerede - Yenilikler

Bazı yenilikler eklendi ve düzenlemeler yapıldı.

iPhone ve iPad için AcabaNerede Ekran Görüntüleri

AcabaNerede Resimleri AcabaNerede Resimleri AcabaNerede Resimleri AcabaNerede Resimleri AcabaNerede Resimleri

iPhone ve iPad için AcabaNerede Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın