Adobe Photoshop Mix Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Boyut:221 MB
Gerekli Sürüm:iOS  10.0 ve üzeri
Geliştirici:Adobe Systems, Inc.
Güncellenme:01.01.1970

iPhone ve iPad için Adobe Photoshop Mix

Adobe Photoshop Mix - Adobe Photoshop'un gücü iPhone ve iPad'in yaratıcı özgürlüğü ile birleşti.

Photoshop Mix ile görüntülerinizi nerede olursanız olun kolaylıkla dönüştürebilir ve geliştirebilirsiniz. İstediğiniz zaman, istediğiniz yerde resimleri kesip birleştirin, renkleri değiştirin ve fotoğraflarınızı güzelleştirin. Yarattıklarınızı arkadaşlarınızla paylaşın ve daha gelişmiş yaratıcı düzenlemeler için bilgisayarınızdaki Photoshop CC programına gönderin.

' Görüntülerinizden istediğiniz yeri kesip çıkarın veya birden çok fotoğrafı birleştirin.
' Renkleri ve kontrastı ayarlayın veya hazır Looks filtrelerini resimlerinize uygulayın. Parmağınızla dokunarak tüm resmi veya sadece istediğiniz kısmı geliştirin.
' Geri dönüşlü düzenlemeler sayesinde orijinal resimleriniz bozulmadan, ilk halleriyle kalır.
' Yarattıklarınızı sosyal medya üzerinden hızla ve kolaylıkla paylaşın.

CREATIVE CLOUD'A BAОLANIN
Fotoğraf çekmeyi sever misiniz? Creative Cloud Fotoğrafçılık planına bir göz atın. Mevcut en güçlü düzenleme araçları Lightroom ve Photoshop burada. Creative Cloud sayesinde Photoshop dosyalarını Mix ile açabilir, katmanlar, maskeler ve diğer tüm özellikleriyle birlikte üzerinde daha fazla çalışmak üzere Photoshop CC'ye gönderebilirsiniz. İsterseniz Lightroom görüntülerini açıp karıştırabilir ve doğrudan Lightroom Koleksiyonlarınıza gönderebilirsiniz. Creative Cloud size ayrıca Sarsıntı Azaltma gibi Photoshop CC özelliklerini Mix üzerinde kullanma fırsatı sunar. Üstelik yaptığınız tüm düzenlemeler tüm bilgisayarlarınızda ve cihazlarınızda senkronize edilir. iPad'inizde yaptığınız değişiklikleri, bilgisayarınızda da görün. Creative Cloud Fotoğrafçılık planıyla fotoğrafçılığınızı çok daha ileri bir noktaya taşıyın.

İNTERNET BAОLANTISI VE ADOBE ID GEREKLİDİR

Photoshop Mix uygulamasından ücretsiz olarak Adobe ID için kayıt olun. Adobe Creative Cloud hizmeti de dahil olmak üzere Adobe çevrimiçi hizmetlerini yalnızca 13 yaş ve üzeri kullanıcılar kullanabilir. Kullanıcıların kayıt olarak https://www.adobe.com/go/privacy_policy_touchapps_tr sayfasından ek koşulları ve Adobe'nin çevrimiçi gizlilik ilkelerini kabul etmeleri gerekir. Adobe çevrimiçi hizmetleri tüm ülkelerde ve dillerde sunulmamaktadır, hizmetler kullanıcının kaydolmasını gerektirebilir ve bildirimde bulunmaksızın değiştirilebilir veya durdurulabilir.

Photoshop Mix uygulaması iPad 4 ve üstü modeller için geliştirilmiştir. Daha eski modellerde kullanılması önerilmez.

Adobe Photoshop Mix - QR Kodu

iPhone ve iPad Adobe Photoshop Mix QR Kod

Adobe Photoshop Mix - Yenilikler

Hata düzeltmeleri

iPhone ve iPad için Adobe Photoshop Mix Ekran Görüntüleri

Adobe Photoshop Mix Resimleri Adobe Photoshop Mix Resimleri Adobe Photoshop Mix Resimleri Adobe Photoshop Mix Resimleri Adobe Photoshop Mix Resimleri

iPhone ve iPad için Adobe Photoshop Mix Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın