Amaya Çizim dersleri Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Boyut:91.7 MB
Gerekli Sürüm:iOS  8.0 ve üzeri
Geliştirici:BetterWorld Ltd
Güncellenme:03.05.2017

iPad için Amaya Çizim dersleri

Çocuğunuz çizim yapmayı seviyor mu? Daha fazla ve daha iyi öğrenmek mi istiyor? Bunun çocuğunuzun sanatsal ve kişisel gelişimi için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz.
Çizimde kendi yeteneklerinizi geliştirmek mi istiyorsunuz? Kırtasiyeye gitmek için acele etmenize gerek yok: Çizim Dersleri'miz sayesinde kurşunkalemlere, boyalara, kalemtraşlara ve hatta kağıda hiç ihtiyaç olmadan çizim yapabilirsiniz.
Yakın zamanda odanın dört bir yanına yayılmış kurşunkalemler, ortaya dökülmüş kalemtraşlar, duvarlara karalanmış yazılar, kirli eller ve elbiseler ortadan kalkacak.
Çizim Dersleri sayesinde. AmayaSoft'tan. Çizim öğretmeniniz, aynı zamanda da eğlenceli bir çizim aracı. Her zaman evde ve arabada, büyükanne ve büyükbabanın veya bebek bakıcısının yanında!

Çizim Dersleri çizmeyi öğrenirken eğlenmenizi sağlayan bir uygulama. Demo olarak 9 adet ders ücretsiz ve bir çoğu da şaşırtıcı derecede uygun fiyatlarla.
Bütün dersler, basit bir şekilde sunulan ancak bir süre sonra akıldan ve içgüdülerinize dayanarak anında yapabileceğiniz karmaşık resimlerden oluşuyor.

Bütün özelliklerin açıklamaları içerisinde mevcut. Detaylı olanların dahi basit talimatları size kolaylık sağlaması açısından sunuluyor.
Eğer bir adımı atlarsanız veya daha farklı biçimde yapmak isterseniz, süslü İpucu fonksiyonumuz da dahil olmak üzere bütün araçlar geri almaya/yeniden yapmaya, düzeltmeye, üzerinde değişiklik yapmaya ve silmeye elverişli.

Ailecek kullanabilir, her aile bireyinin farklı sonuçlar elde ettiğini görebilirsiniz. Sonuçlar farklı biçimlerde paylaşılabilir: kaydedilebilir, e-postayla gönderilebilir, yazdırılabilir (AirPrint ile uyumlu bir yazıcıda), FaceBook'ta paylaşılabilir, ...
Çocuklar, 50 farklı renk ve ölçeklenebilir boya fırçaları sayesinde hayat katabilecekleri çizimlerine bu boyama biçimine bayılacaklar.

Süsleme ipucunu kapalı tutarak, sadece hafızanızı kullanarak gerçekçi bir dinazor çizebilir misiniz? Bunu yapabilir ve çocuklarınızın çizimleriyle karşılaştırabilirr misiniz? Sadece deneyin! Uygulamaları denemek ve kullanmak ücretsiz! Ağzınız açık kalacak!

Amaya Çizim dersleri - QR Kodu

iPad Amaya Çizim dersleri QR Kod

Amaya Çizim dersleri - Yenilikler

Hata giderimleri ve oynanabilirlik optimizasyonları

iPad için Amaya Çizim dersleri Ekran Görüntüleri

Amaya Çizim dersleri Resimleri Amaya Çizim dersleri Resimleri Amaya Çizim dersleri Resimleri Amaya Çizim dersleri Resimleri Amaya Çizim dersleri Resimleri

iPad için Amaya Çizim dersleri Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2021 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın