Asphalt Xtreme: Offroad Racing Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Boyut:1.32 GB
Gerekli Sürüm:iOS  8.0 ve üzeri
Geliştirici:Gameloft
Güncellenme:20.09.2017

iPhone ve iPad için Asphalt Xtreme: Offroad Racing

BU SENİN DÜNYAN. HER YERİNDE YARIŞ!

Asphalt Xtreme ile bilinmeyene doğru yola çık! Kum tepeciklerini aş, kanyonlardan geç, çamurda drift yap ve rakiplerini uçarak geçip bitiş çizgisine ulaş!

o 35 CANAVAR MAKİNE: Canavar kamyonda içindeki canavarı açığa çıkar. Muscle car ile hız tutkunu besle. Ya da Buggy, kamyonet, ralli arabası, SUV veya kamyon sürerek pistte kendinden geç!

o TARZINI ORTAYA ÇIKAR: 7 arazi aracı türü, oyun akışına eşsiz bir renk katıp sürekli olarak yepyeni ve zorlayıcı deneyimleri keşfetmeni sağlıyor.

o EN BÜYÜK MARKALAR: Arazi yarışı denince akla ilk gelen Jeep, Ford, Mercedes-Benz, Predator, Dodge, Chevrolet ve gibi markaların lisanslı gücünden faydalandık.

o GERÇEK ZAMANLI ÇOK OYUNCULU: Aynı anda 8 oyuncuyla herkese açık oyunda kafa kafaya mücadeleye giriş! Karşılaşacağın ciddi rakiplere karşı en iyi oyununu sergile!

o DÜNYA YARIŞ PİSTİN OLSUN: Svalbard'ın buzulları, Nil Vadisi'nin kum tepeleri, Tayland'ın Phuket adasının zengin ormanları, Detroit'in çelik fabriklarının endüstriyel gücü gibi dünyanın dört bir yanından daha pek çok egzotik mekanda yarış.

o ARACINI KİŞİSELLEŞTİR: Arabanın gücüne güç katmak mı istiyorsun? İçinden arabanın tarzını zenginleştirmek mi geliyor? Tüm bunlar için etkileyici bir yükseltme koleksiyonu var.

o ARAZİ DENEYİMİNİ SONUNA KADAR YAŞA: 5 oyun modu, 400+ Kariyer etkinliği, 500+ Ustalık meydan okuması, Sınırlı Süreli Etkinlikler ve daha da fazlasıyla, dolu dolu gelen yeni içeriklere hazırlan!

o RAKİPSİZ BİR DENEYİM: Başka hiçbir yarış oyununda bu kadar etkileyici grafikler ya da akıllara zarar bir aksiyonu bulamazsın. Hadi deponu doldur ve gaza bas!

Asphalt Xtreme: Offroad Racing - QR Kodu

iPhone ve iPad Asphalt Xtreme: Offroad Racing QR Kod

Asphalt Xtreme: Offroad Racing - Yenilikler

Asphalt Xtreme, her gün adrenalinini zirveye çıkaracak yepyeni arabalar ve sürüyle mücadeleyi içeren 7. güncellemesiyle ibreyi zorluyor!

**Yenilikler**

o TAM GAZ PORSCHE: Porsche 911 SC, Porsche Macan ve çok yakında gelecek diğer modellerin gücünü hisset!

o DAHA FAZLA USTALIK: Her yeni araba, sürüş becerilerini test edecek yeni bir ustalık meydan okumasına sahip.

o GÜNLÜK MEYDAN OKUMALAR: Her gün koleksiyonundan rastgele bir arabanın direksiyonuna geçebileceğin yeni bir meydan okumayı keşfet.

o 3D TOUCH KONTROLLERİ: Eskisinden bile daha detaylı bir sürüş deneyimi için bu yeni kontrol şemasını kullan!

o DAHA ÇEŞİTLİ GÖREVLER: Bazı araba meydan okumalarında 3. yıldızı almak için bir prototipe ait arabalar yerine belli bir arabayla yarışmak gerekecek.

o iOS 11 ENTEGRASYONU

iPhone ve iPad için Asphalt Xtreme: Offroad Racing Ekran Görüntüleri

Asphalt Xtreme: Offroad Racing Resimleri Asphalt Xtreme: Offroad Racing Resimleri Asphalt Xtreme: Offroad Racing Resimleri Asphalt Xtreme: Offroad Racing Resimleri Asphalt Xtreme: Offroad Racing Resimleri

iPhone ve iPad için Asphalt Xtreme: Offroad Racing Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın