CepYol Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Boyut:26.2 MB
Gerekli Sürüm:iOS  8.0 ve üzeri
Geliştirici:CEPYOL COM TURIZM PAZARLAMA VE YAYINCILIK ANONIM SIRKETI
Güncellenme:15.11.2016

iPhone ve iPad için CepYol

Türk Hava Yolları (THY), Pegasus, Anadolu Jet, SunExpress ve Atlas Jet dahil yurtiçi ve yurtdışından 800’ün uzerinde havayolu firması ile dünyanın her yerine uçuş seçenekleri sunan Cepyol üzerinden, ayrıca Kamil Koç, Varan, Ulusoy, Anadolu Ulaşim, Efe Tur ile birlikte 66 firmadan Turkiyenin heryerine otobüs bileti alabilirsiniz.

“Uçuş Bilgileri” butonu ile havalimanlarına iniş, kalkış ve gecikme bilgileri ile tüm uçuşları izleyebilir, “Sizin Bavul” butonu ile bavulunuza almanız gerekenler listesine ulaşabilirsiniz.

Cepyol'dan seyahatlerinize online otobüs bileti ve online uçak bileti almak için mobil cihazınızı veya bilgisayarınızı kullanabilirsiniz.

Cepyol seyahatinizi sorun olmaktan çıkartır, ister iş gezisi ister tatil gezileri olsun, çıkacağınız yolculuğa dair en uygun çözümleri ve en ucuz biletleri cebinize ulaştırır. Kampanyalı uçak seferlerinden ve kampanyalı otobüs seferlerinden haberdar eder.

Cepyol bir Pordiva Bilişim Teknolojileri A.Ş. markasıdır. Cepyol tarafından satılan uçak biletleri ilgili tüm rezervasyon, bilet satış, iptal ve değişiklik işlemleri Alto Turizm Seyahat Acentasi(IATA kodu 8821340) tarafından yapilmaktadir. Cepyol tarafından satılan otobüs biletleri ile ilgili tüm rezervasyon, bilet satış, iptal ve değişiklik işlemleri ilgili firma tarafından yapılmaktadır.

CepYol - QR Kodu

iPhone ve iPad CepYol QR Kod

CepYol - Yenilikler

- Genel performans iyileştirmeleri yapıldı.

iPhone ve iPad için CepYol Ekran Görüntüleri

CepYol Resimleri CepYol Resimleri CepYol Resimleri CepYol Resimleri CepYol Resimleri

iPhone ve iPad için CepYol Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın