DynEd Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Boyut:16.1 MB
Gerekli Sürüm:iOS  7.0 ve üzeri
Geliştirici:DynEd International, Inc.
Güncellenme:20.11.2017

iPhone ve iPad için DynEd

Bu uygulama mevcut DynEd öğrencileri tarafından kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

DynEd beynimizin dil becerisini edinme biçimi üzerinde yapılan araştırmalardan elde edilen yararları kanıtlanmış teknikleri kullanarak İngilizce öğrenimini hızlandırır. Okuma ve yazmadan önce dinleme ve konuşma becerilerine öncelik veren doğal ilerlemeyi temel alan DynEd uygulaması, öğrenci gelişimini izleyerek derslerin akışını öğrencinin anlama ve hafızada tutabilme yeteneklerine göre ayarlar. Çalışabilmeniz için yetkili bir DynEd temsilcisinden bir Oturum Açma Kimliği ve profesyonel eğitmen desteği almanız gereklidir.

Özel profesyonel eğitmen desteği ve yaşınıza ve ihtiyacınıza uygun olarak tasarlanmış dersler başarı için ihtiyaç duyduğunuz İngilizce becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olur.

DynEd'in temel eğitim yazılımlarındaki lisan modelleri ve çoklu beceri aktiviteleri çalışmalarınızda sizi en yüksek seviyede aktif tutar. İlgi çekici konular, etkin sıralaması, eşgüdümlü sınıf içi aktiviteleri ve teknolojinin yerinde kullanımı öğrenmeyi tatminkar ve zevkli hale getirir. Sistemde Yerleştirme ve Beceri Sınavları yer alır. Bu sınavlar doğru bir seviyede çalışmanızı ve gelişiminizin sürekli ve düzenli olarak değerlendirilmesini sağlar.

Özellikler:

-Bütün yeterlilik seviyelerini kapsar,
-Çocuklardan yetişkinlere herkes için tasarlanmıştır,
-"Akıllı Çalışma davranışlarınız ve alışkanlıklarınızla ilgili bilgi ve yönlendirmeler sunar,
-Ses Kaydı ve Kayıt Dinleme: dilde otomatikliği, akıcılığı ve uzun süreli hafızayı geliştirmenize yardımcı olur,
-Konuşma Tanıma: konuşmanızın hızını, vurgularınızı, tonlamanızı ve telaffuzunuzu ana dili İngilizce olan konuşmacı ile karşılaştırır,
-Erişimi kolay kullanıcı desteği: kayıt dosyalarınızı ve mesajlarınızı destek birimimize e-posta ile gönderir,
-Çevrimdışı çalışma: internet bağlantınız olmadığında çalışmanıza olanak tanır,
-Çalışma kayıtlarını otomatik güncelleme: çalışma kayıtlarınızı sunucularımızla senkronize ederek eğitmenlerimizin gelişiminizi takip etmesini sağlar,
-Birçok dilde yardım desteği içerir.

DynEd'in ödüllü eğitim yazılımları 70'den fazla ülkede okul, üniversite, kurum ve lisan akademilerinde okuyan 10 milyondan fazla öğrenci tarafından kullanılmış ve sistemin başarısı kanıtlanmıştır. Bunun yanısıra, DynEd, havayolu pilotları tarafından da diğer bütün dil eğitimi çözümü sunan firmalara tercih edilmektedir. Tüm DynEd eğitim yazılımları ödüllü beceri tabanlı bir öğrenme platformu, kapsamlı öğretmen destek materyalleri, ders planları, öğretmen eğitimi ve rehberliği tarafından desteklenmektedir. DynEd Öğretmen eğitimi yazılımı teknolojiyi eğitimin içine katarak öğretmenleri 21. Yüzyılın eğitmenleri olmaya hazırlar.

"DynEd Öğretmen Eğitimi Yazılımı bence bir başyapıttır. Yaklaşık iki yıllık DynEd öğretmenliğim ve eğitimim esnasında bu mükemmel sistemden derinlemesine etkilenmemiş tek bir öğretmen veya öğrenciye rastlamadım. Çoğu kursiyer eğitimlerinin hemen ardından DynEd kurslarını kullanmaya başladılar. Birçok öğrenci, öğretmen ve ebeveyn, öğrencilerin dinleme ve konuşma becerilerinin belirgin düzeyde geliştiğini fark ediyorlar. Bu gerçekten görülmeye değer bir tecrübe. Bunu hissetmek için sadece öğrencilerin yüzlerine bakmanız yeterli. İngilizce konuşurken ne kadar kendilerine güvenli olduklarını görmeniz sizi şaşırtacaktır. "DynEd'in 4-Beceri Yolunda iyi bir öğretmenin hünerli ellerinde harikalar yaratıyor. Vera Semenova, Yöntembilimci, Öğretmen Eğitim Enstitüsü, Saha Cumhuriyeti (Yakutistan), Rusya.

Dünya çapındaki eğitim ve akademik ortaklarımız, okul ağımız ve profesyonel dil eğitmenlerimizle bağlantıya geçerek İngilizce'yi DynEd ile etkin ve uygun şartlarda hemen bugün öğrenmeye başlayın.

DynEd - QR Kodu

iPhone ve iPad DynEd QR Kod

DynEd - Yenilikler

-Küçük hata düzeltmeleri

iPhone ve iPad için DynEd Ekran Görüntüleri

DynEd Resimleri DynEd Resimleri DynEd Resimleri DynEd Resimleri DynEd Resimleri

iPhone ve iPad için DynEd Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2021 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın