Garanti Cep Şubesi Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Boyut:165 MB
Gerekli Sürüm:iOS  9.0 ve üzeri
Geliştirici:T. Garanti Bankasi A.S.
Güncellenme:03.10.2017

iPhone ve iPad için Garanti Cep Şubesi

Garanti Cep mobil bankacılık uygulaması ile günlük bankacılık ihtiyaçlarınız ve ticari işlemleriniz olmak üzere tüm finansal işlemlerinizin yönetimi cebinizde! Bireysel ve Kurumsal müşteriler ile KOBİ’lerin istedikleri zaman, istedikleri yerden kolaylıkla tüm bankacılık işlemlerini mobilden gerçekleştirebilmesini sağlayan Garanti Cep mobil bankacılık uygulaması sayesinde para transferlerinizi ve fatura ya da vergi gibi ödemelerinizi yapabilir; hesap hareketlerinizi görüntüleyebilir; döviz işlemlerinizi gerçekleştirebilir; varlıklarınızın gelişimini görebilir; gelir ve giderlerinizi takip edebilir; gelecek dönem harcamalarınızı takvim üzerinden inceleyebilir ve daha bir çok bankacılık işlemini mobil uygulamamız üzerinden anında gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Garanti Cep üzerinden kredi başvurusunda bulunabilir, yaptığınız ihtiyaç kredisi başvurularını takip edebilirsiniz.

Kurumsal müşterilerimiz, bunlara ek olarak, yetki/onay tanımları dahilinde, Garanti Cep uygulamasında onaya düşen ticari işlemlerini bildirim yapısı üzerinden görüntüleyebilir ve onaylarını verebilirler. 

Garanti Cep mobil bankacılık uygulamasını kullanmak için Garanti İnternet / Garanti Cep parolanızın olması yeterli. Eğer parolanız yoksa “Parola Al”a dokunarak kredi kartı ya da Paracard numaranız ile parolanızı anında alabilirsiniz.

Garanti Cep Şubesi - QR Kodu

iPhone ve iPad Garanti Cep Şubesi QR Kod

Garanti Cep Şubesi - Yenilikler

- QR ile çekinmeden para çekin. Garanti Cep’ten QR ile para çekme limitini 3000 liraya çıkardık. Uygulamaya giriş yapmadan da QR ile para çekebilmek için Araçlar > Ayarlar > Giriş ve Bildirim Ayarları altından ilgili özelliği kullanıma açın. 

- Şimdi, kapalı kartlarınızın da hesap özeti bilgilerini görüntüleyin. 

- Yeni özelliklerin iOS 10 uyumu sağlanmıştır.

iPhone ve iPad için Garanti Cep Şubesi Ekran Görüntüleri

Garanti Cep Şubesi Resimleri Garanti Cep Şubesi Resimleri Garanti Cep Şubesi Resimleri Garanti Cep Şubesi Resimleri Garanti Cep Şubesi Resimleri

iPhone ve iPad için Garanti Cep Şubesi Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2017 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Reklam | Logo | Bize Ulaşın