Green the Planet 2 Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Dil:İngilizce
Boyut:32.4 MB
Gerekli Sürüm:iOS  9.0 ve üzeri
Geliştirici:KIKAKU DAMASHII, INC.
Güncellenme:21.12.2017

Green the Planet 2: IOS için Green the Planet 2

Green Planet 2(Yeşil Gezegen 2), Flappy Bird'ün yapımcısı tarafından geliştirilen ve sizi uzayda çorak bir gezegene gönderip o gezegeni cennet gibi yemyeşil yapabilmenize fırsat veren bir oyundur. Tepenizden kayan kuyruklu yıldızları vuracak onları düşürecek ve dışarı çıkan enerjiyi kullanarak çeşitli işlerde kullanacaksınız. Tabi ki elde edilen hazineleri de unutmamak gerekli.
 
Kazandığınız enerjinin tamamı sadece gezegeni yeşilleştirmek için değil, ekipmanınızı yenilemek için de kullanılabilir. Elbette ki öncelik olarak silahlarınızı geliştirmelisiniz. Füzeler kuyrukluyıldızları otomatik olarak hedef alırken, lazerler doğrudan doğruya ateş ederek yan yana hızlı bir tarama yaparlar. Lazerler daha zayıf kuyruklu yıldızlar için en iyisiyken, füzeler tekil güçlü kuyruklu yıldızlar için en iyisidir.
 
En önemli güncellemelerden biri, çevrimdışı durumdayken enerji toplayıcıdır. Kazanç hızını ve ayrıca toplanmadan önce saklanabilecek enerji kapasitesini yükseltebilirsiniz. Ek olarak, daha nadir, daha sert kuyruklu yıldızlar elde etmek için kuyruklu yıldız dedektörlerini yükseltin (bunlar daha fazla enerji içerir).

Green the Planet 2 - QR Kodu

iPhone ve iPad Green the Planet 2 QR Kod

iPhone ve iPad için Green the Planet 2 Ekran Görüntüleri

Green the Planet 2 Resimleri Green the Planet 2 Resimleri Green the Planet 2 Resimleri Green the Planet 2 Resimleri Green the Planet 2 Resimleri

iPhone ve iPad için Green the Planet 2 Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın