Jimdo Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Boyut:298 MB
Gerekli Sürüm:iOS  10.3 ve üzeri
Geliştirici:Jimdo GmbH
Güncellenme:12.01.2018

iPhone ve iPad için Jimdo

Jimdo-App uygulaması ile hareket halindeyken de iPad ve iPhone cihazlarınızda kolay bir biçimde profesyonel web sitenizi oluşturabilir ya da mevcut Jimdo sitenizi güncelleyebilirsiniz. Jimdo’nun masaüstü sürümü ile halihazırda 10 milyonun üzerinde site kurulmuş durumda. 46 Ülkede tavsiye edilen uygulamalar arasına giren uygulama ile artık sitenizi her yere yanınızda taşıyabilirsiniz.

Bu sürümde gelen yenilikler

Blog Özelliği

Jimdo kullanıcılarının dileği sonunda gerçekleşti: Artık uygulama ile blog yazılarınızı kaleme alabilir, bunları taslak olarak kaydedebilir, kategorize edebilir ve tabi ki yayına alabilirsiniz! Bu yeniliği sunmaktan ötürü mutluluk duyuyoruz.

Jimdo İle Neler Yapabilirsiniz?

Oturum Açma Jimdo'yu ilk kez mi kullanıyorsunuz? Profesyonel web sitenizi oluşturmak için ücretsiz kaydolun. Sizi yansıtan bir tasarım seçin, dilediğiniz adresi girin ve siteniz anında yayınlansın. Siteniz iPhone ve iPad cihazları için olduğu gibi diğer bütün akıllı telefonlar ve internet tarayıcıları için otomatik olarak optimize edilsin.

Zaten Jimdo'yu kullanıyor musunuz? Jimdo-App uygulaması ile mevcut Jimdo sitenizi de düzenlemeniz mümkün. Lütfen dikkat: Jimdo-App henüz yeni bir uygulama olduğundan masaüstü sürümünde sunulan özelliklerin tamamını kapsamamaktadır. (sanal mağaza ya da blog düzenlemek gibi) Uygulama sizlere başlangıç olarak hareket halindeyken de sitenize içerik eklemenize ve mevcut içeriği düzenlemenize yarayacak temel özellikleri sunmaktadır. Uygulamamızı geliştirmek ve sizlere daha da iyi bir kullanıcı tecrübesi yaşatmak için sürekli olarak yenilikler üzerinde çalışıyoruz.

Adres: Yeni Jimdo sitenize ücretsiz belirleyeceğiniz bir adres üzerinden ( http://dilediginiz-adres.jimdo.com/) erişebilirsiniz.

Resimler: iPhone ya da iPad cihazınız ile bir fotoğraf çekin ve Jimdo sitenize direkt yükleyin ya da galerilerinizdeki resimlerden bir tanesini kullanın. Dilerseniz tek bir resim yükleyin, dilerseniz ise birden fazla resim yer alacak şekilde bir resim galerisi ekleyin. Ek özellikler: Resim başlığı, bağlantı atama ve resimleri hizalama

Metin ve Başlıklar Web sitenize yeni içerik ekleyin: Metinler ve başlıkları kolay bir şekilde sitenize ekleyebilirsiniz - üstelik arama motoru optimizasyonu yapılmış şekilde. (H1, H2 ve H3 ayrımı ile)

Yeni Sayfalar Ekleyin Site sayfa yapısı sanal başarı için en önemli unsurlardan bir tanesidir: Sitenize dilediğiniz kadar alt sayfa ekleyin ve uygulama ile diziliş sıralarını düzenleyin. Ek özellikler: alt sayfaları gizleme, silme ya da isimlerini değiştirme.

İstatistikler JimdoPro ya da JimdoBusiness kullanıcısı olarak sitenizle ilgili en önemli istatistikleri direkt iPhone ya da iPad cihazınızda görebilirsiniz. Ziyaret, sayfa görüntülenme ve en sık girilen alt sayfalar - herşeyi tek bir kaynakta görebilirsiniz.

Jimdo ile bunları da yapabilirsiniz: Jimdo'nun masaüstü sürümünü kullanarak da web sitenize erişebilirsiniz. Masaüstü sürümünde daha pek çok farklı özelliği de kullanabilirsiniz: Geniş şablon yelpazesi, Sanal Mağaza, Arama Motoru Optimizasyonu, Ziyaretçi Defteri ve daha fazlası...

Jimdo - QR Kodu

iPhone ve iPad Jimdo QR Kod

iPhone ve iPad için Jimdo Ekran Görüntüleri

Jimdo Resimleri Jimdo Resimleri Jimdo Resimleri Jimdo Resimleri Jimdo Resimleri

iPhone ve iPad için Jimdo Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2023 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın