Kanal D for iPad Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Dil:İngilizce
Boyut:22.1 MB
Gerekli Sürüm:iOS  8.0 ve üzeri
Geliştirici:Dogan Tv Holding A.S.
Güncellenme:07.12.2017

iPad için Kanal D for iPad

iPad ile Kanal D keyfi
Kanal D uygulaması, Kanal D izleyicilerine Türkiyenin en çok izlenen TV kanalını taşınabilir hale getiriyor.
iPad için hazırlanan özel tasarımda Kanal D'nin en güncel yayın akış bilgilerine ve dizilerin yeni bölüm fragmanlarına kolayca ulaşılıyor.
3G, Edge ve Wifi ile ulaşabileceğiniz Kanal D uygulaması canlı yayınla Kanal D'nin tüm dizi, program ve haber bültenlerine kesintisiz erişim imkanı sunuyor.
Kanal D iPad uygulaması ile en sevdiğiniz dizi çok yakınınızda, Kanal D Ana Haber Bülteni nerede olursanız olun artık yanıbaşınızda, Gündemden uzak kalmayın! Diziyi, programı izleyemedim derdi, son buluyor.
iPad kullanıcıları için hazırlanmış özel tasarımda Kanal D'yi izlemenin keyfini yaşayın.
Kanal D iPad uygulamasında geçmiş dizi bölümlerini izlemek için abonelik gerekmektedir.

KanalD Ipad aboneliği aylık  4.99 USD dır .Abonelik aylık otomatik olarak yenilenmektedir. Tahsilat, kullanıcıların iTunes hesabına tanımladığı kredi kartından ABD Doları olarak tahsil edilir. Tahsil edilen bedel abonelerin kredi kartı ekstresine, ekstre tarihindeki döviz kuru üzerinden yansıtılır. Abonelik faturası Apple Inc. Tarafından kullanıcıların e-posta adresine dijital fatura olarak gönderilecektir. Kredi Kartı bilgi güvenliği de dahil olmak üzere abonelik bedelinin tahsiline ilişkin tüm koşullar iTunes hesabı açılırken kabul edilen Apple Inc. hizmet şartnamesi çerçevesinde tanımlanmıştır. Kredi kartı güvenliği ve tahsilat ile ilgili konulardaki tüketici şikayetlerinin muhatabı Apple Inc. olup KanalD hiçbir koşul altında sorumlu tutulamaz.
KanalD Ipad uygulaması içerisinden yapılmış olan abonelikler kullanıcı iptal etmedikçe abonelik süresinin dolmasına en az 24 saat kala kendini otomatik olarak yenileyecek ve abonelik süresini otomatik olarak uzatacaktir. Abonelikleri iptal etmek için ayarlar bölümünden, iTunes hesabına girerek abonelik iptal edilebilir. Aboneliklerin iptali halinde abonelik süresi sonuna kadar abonelik devam edecek ve abonelik süresinin bitmesiyle beraber iptal olacaktır. Abonelik süresince, aboneliklerin iptal edilmesi mümkün degildir, abonelik süresinin sonuna kadar devam edecektir.

Kanal D for iPad - QR Kodu

iPad Kanal D for iPad QR Kod

Kanal D for iPad - Yenilikler

- Performans geliştirmeleri yapıldı.

iPad için Kanal D for iPad Ekran Görüntüleri

Kanal D for iPad Resimleri Kanal D for iPad Resimleri Kanal D for iPad Resimleri Kanal D for iPad Resimleri Kanal D for iPad Resimleri

iPad için Kanal D for iPad Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2022 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın