MHRS Mobil - Hastane Randevu Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Boyut:14.3 MB
Gerekli Sürüm:iOS  8.0 ve üzeri
Geliştirici:T.C. Saglik Bakanligi
Güncellenme:20.10.2017
  • Geliştiricinin Diğer Uygulamaları
  • E-Nabız indirE-Nabız
    Ücretsiz

iPhone ve iPad için MHRS Mobil - Hastane Randevu

T.C. Sağlık Bakanlığı’nın sunduğu “Hastane Randevu Merkezi” mobil uygulaması, iPad’iniz ve iPhone’unuz için özel olarak tasarlanmış olup, hem uygulamanın kendisi hem de randevu almak ücretsizdir. Uygulamanın kısa adı “MHRS Mobil” dir.

MHRS Mobil ile tüm Türkiye’de Sağlık Bakanlığına bağlı Devlet Hastaneleri, Ağız ve Diş Sağlığı Hastaneleri ve Merkezleri (ADSH, ADSM) için vatandaşların, istedikleri hekimden ve belirledikleri uygun olan tarihe randevu almaları sağlanır.

Bundan böyle hastanelerde uzun sıralar beklemenize gerek yok. MHRS Mobil uygulaması yardımı ile kolay ve hızlıca muayene randevusu alabilir ve aldığınız randevuları buradan takip edebilirsiniz. Randevu gününü, saatini, ve hekiminizin o gün hastanede görev yapıp yapmadığını öğrenebilir, gidemeyeceğiniz randevularınızı buradan iptal edebilirsiniz.

Hastane Randevu Merkezine ulaşmak için ayrıca internet üzerinden www.hastanerandevu.gov.tr adresini kullanabilir ya da ALO 182 MHRS Çağrı Merkezini arayarak kendinize ve yakınlarınıza randevu alabilirsiniz.

MHRS Mobil - Hastane Randevu - QR Kodu

iPhone ve iPad MHRS Mobil - Hastane Randevu QR Kod

MHRS Mobil - Hastane Randevu - Yenilikler

Pilot hastanelerin semt poliklinikleri randevu alma,aynı hekimden randevu alma,doktorların 15 günlük randevu listesini görüntüleme ve randevu alma ,aile hekiminden aynı güne randevu alma özellikleri eklenmiştir. Ve sistemde bulunan küçük hatalar giderilmiştir.

iPhone ve iPad için MHRS Mobil - Hastane Randevu Ekran Görüntüleri

MHRS Mobil - Hastane Randevu Resimleri MHRS Mobil - Hastane Randevu Resimleri MHRS Mobil - Hastane Randevu Resimleri MHRS Mobil - Hastane Randevu Resimleri

iPhone ve iPad için MHRS Mobil - Hastane Randevu Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2021 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın