Neredekal.com Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Boyut:35.2 MB
Gerekli Sürüm:iOS  9.0 ve üzeri
Geliştirici:Neredekal Turizm ve Internet Hizmetleri A.S.
Güncellenme:12.04.2017

iPhone ve iPad için Neredekal.com

Bir araba, bir çanta, elinde bir harita yola çıkmayı seven adamlardık...

İyi şirketlerde, yaşımıza göre fena olmayan yerlerde koştururken; başta bakıldığında bir şeyleri bırakıyormuş gibi hallerimiz, bizim dışımızdakilere de bir süre sonra kıymetli bir şeyleri kovaladığımızı gösterdi. İnanılmaz güzel memleketimizin, inanılmaz derecede güzel yerlerine direksiyon kırdık önce; mavi beyaz yol tabelalarında gözlerimiz.

""Türkiye'nin tatil ve konaklama rehberi"" olma ülküsü -kimisine göre sloganı- ile yola çıktık. Hepimiz gençtik, genceciktik.

Herkesin bilmediği ama bilse herkesin gitmek isteyeceği yerleri keşfettik önce; haritada, internette, kitaplarda. Sonra hepsine yol tuttuk ve tek tek kapısını çaldık otellerin; önce kendimizi sonra da sizi anlattık onlara, bizden sonra bize inanarak oraya gideceğinizi bilerek.

2007 yılının Mart'ında hayata geçti Neredekal.com. Birçok şirketin büyüdükten sonra bile yapamadığı şeyleri biz daha en başta yapmaya çalıştık. Sağlam bir kurumsal kimlik, çok sağlam bir satış ekibi ve kaya gibi sağlam bir müşteri hizmetleri ekibi. Daha hiç müşterimiz yokken, bizi bizden başka hiç kimse bilmiyorken, biz zaten beraber çalışacağımızı öngördüğümüz müşterilerimiz için kocaman kocaman hazırlıklar yapmıştık.

Tüm bu çalışmaların sonucu olarak, 2010 yılında Türkiye'de turizm alanında en çok tercih edilen ilk 3 internet sitesi arasında yerimizi aldık. Haziran ayında Türkiye'nin en büyük internet yatırım şirketlerinden iLab Ventures ile bize çok daha geniş bir perspektif ve güç katacak bir ortaklık yaptık.

2007 Mart'ından beri yaklaşık 480.000 kilometre yolculuk yaptık, 2.400'den fazla oteli yaklaşık 14.000 kez ziyaret ettik ve 8 basılı yayın ile size ulaştık. Yayınlarımız basılı hallerinden ve yine bir diğer yatırımımız olan Dijimecmua.com üzerinden en az 243.000 ayrı kişi tarafından okundu, sitemiz 12.000.000'dan fazla tekil ziyaretçi tarafından ziyaret edildi.

2013 güzel bir yıl olacak. Hem bizim hem sizin için.

Neredekal.com - QR Kodu

iPhone ve iPad Neredekal.com QR Kod

Neredekal.com - Yenilikler

Görsel bildirim özelliği eklendi.
Https ile daha güvenli ve hızlı hale getirildi.

iPhone ve iPad için Neredekal.com Ekran Görüntüleri

Neredekal.com Resimleri Neredekal.com Resimleri Neredekal.com Resimleri Neredekal.com Resimleri Neredekal.com Resimleri

iPhone ve iPad için Neredekal.com Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2023 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın
Biltek Tasarım