Penultimate Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Dil:İngilizce
Boyut:47.9 MB
Gerekli Sürüm:iOS  10.3 ve üzeri
Geliştirici:Cocoa Box Design LLC
Güncellenme:19.12.2017

iPad için Penultimate

iPad için orijinal, kullanımı en kolay ve en çok satan el yazısı uygulaması. Penultimate, dijital ortamın sağladığı güç ve esneklikle size kağıda yazıyormuş hissi verir. İster iş yerinde, ister hareket halinde, isterseniz evde divana uzanmış olun, notlarınızı yazabilir, çizimlerinizi saklayabilir veya en parlak fikirlerinizi başkalarıyla paylaşabilirsiniz.

SON DERECE GEREKLİ, KULLANIMI KOLAY VE GÜZEL
Penultimate, iPad üzerindeki ana uygulamalarla birlikte çalışır. Kullanıcı arayüzünün her ayrıntısı basit ve kolay anlaşılır olması için tasarlanmıştır; karmaşık ve karışık hiçbir ayar yoktur.

AÇIN VE KULLANIN
İlk Penultimate uygulamanızı açtığınızda sizi, en önemli özellikleri tanıtacak bir "hoş geldin" not defteri karşılayacaktır. Sonra da, hiç gecikmeden, yazmaya ve not defterinizin sayfaları arasında gezinmeye başlayacaksınızdır.

İNANILMAZ KAĞIT VE MÜREKKEP
Kalın jel mürekkeple el yazınız muhteşem görünür. Yazma teknolojimizin üstüne yoktur. İsterseniz renkli, isterseniz klasik siyah mürekkep kullanabilirsiniz. Her zaman yeterli büyüklükte olan sihirli silgi aracının yanı sıra üç farklı kağıt türü vardır. Özel bir kağıt türü mü istediniz? Kendi şablonunuzu oluşturmak ve herkesle paylaşmak için istediğiniz görüntüyü alabilir veya indirebileceğiniz en son ve en güzel koleksiyonu görmek için uygulamadaki Kağıt Mağazası'nı ziyaret edebilirsiniz.

HERŞEY BELİRLİ YERDE
Düşüncelerinizi her konuya, projeye veya kategoriye göre adlandırdığınız not defterlerinde saklayın. Penultimate, sonsuz sayıda sayfanın olabileceği, istediğiniz kadar çok sayıda oluşturduğunuz not defterlerini yönetebilir. Not defterlerinizin boyutu büyüse de tüm sayfaları hızla tarayabilir, hem defterin içinde, hem de defterler arasında sayfaları yeniden düzenleyebilir, ekleyebilir, silebilir veya çoğaltabilirsiniz.

CİDDİ YAZILIM
Albenisi çok dış görünümünün altında Penultimate güçlü bir uygulamadır. Üstün mürekkep teknolojimiz, gerçeğinden daha gerçek görünen kalem yazıları oluşturur. Çığır açan otomatik Bilek Koruması modu, her türlü tutuşa göre sayfa üzerinde olabilecek gereksiz çiziklerin görünmesini önler. Görüntü alma, fotoğraflara açıklama notları eklenmesine, kataloglanmasına ve tasarım çalışmalarına olanak sağlar. Güçlü mürekkep seçimleri ve kopyala/yapıştır olanakları bir dokunuşunuz kadar yakındır.

PENULTIMATE ÇALIŞMA DEMEKTİR
Görüntülerle dolu bir sayfayı veya tüm bir not defterini PDF biçiminde istediğinize yollayın. Dropbox ile Evernote'un entegrasyonu, dosyaların, yedeklemelerin ve notların organize edilebilmesi için en iyi bulut hizmetlerini uygulamanın içine getirmektedir. Penultimate Not Defteri ve Kağıt dosyalarını doğrudan e-posta, iTunes Dosya Paylaşımı veya Dropbox ile alıp vererek iş arkadaşlarınızla birlikte çalışabilirsiniz. İster bir konferans salonunda, ister bir sınıfta olun, dinleyiciler yaptıklarınızı gerçek zamanlı olarak izlerken, notlarınızı perdede veya projektörde paylaşmak için iPad VGA Adaptörünü kullanabilirsiniz. ePrint yazıcılarını kullanarak doğrudan iPad'den yazdırabilirsiniz.

Penultimate - QR Kodu

iPad Penultimate QR Kod

Penultimate - Yenilikler

Çeşitli hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler

iPad için Penultimate Ekran Görüntüleri

Penultimate Resimleri Penultimate Resimleri Penultimate Resimleri Penultimate Resimleri Penultimate Resimleri

iPad için Penultimate Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın