PONS Online Sözlüğü Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Boyut:35.2 MB
Gerekli Sürüm:iOS  8.0 ve üzeri
Geliştirici:PONS GmbH
Güncellenme:18.10.2017

iPhone ve iPad için PONS Online Sözlüğü

PONS'un ücretsiz online sözlüğü.

Bu app'le PONS'un ücretsiz online sözlüğünün çevirilerine doğrudan erişebiliyorsunuz. Halihazırda 13 farklı dilde 30 sözlük böylelikle çevrimiçi olarak kullanımınıza sunuluyor.

PONS.eu app'in yardımıyla akıllı telefonunuz üzerinden hızlı, güvenli ve rahat bir şekilde aradığınız kelimeleri girebilir ve çevirtebilirsiniz.

Veri tabanımızda 13 dilde 13 milyondan fazla kelime ve deyim yer almaktadır. PONS'un sunduğu yüksek kalite bu app'te de başarının temelini oluşturmaktadır! Bu kaliteyi PONS yazı işleri sağlamaktadır, her bir kelime kaydı yazı işleri tarafından işleme alınarak kontrol edilmektedir. Yeni kelime kayıtları ve kullanıcılardan gelen geri bildirimler de burada işlenir ve veri tabanına kaydedilir. Özellikle okulda, üniversitede veya dil okullarında ama aynı zamanda ofiste ve evde kullanım için de bu önemli bir faktördür.

Almanca, Çince, Fransızca, İngilizce, İspanyolca, İtalyanca, Latince, Lehçe, Portekizce, Rusça, Slovence, Türkçe ve Yunanca dilleri farklı kombinasyonlarıyla kullanımınıza sunulmaktadır.

Bunun yanı sıra aynı şekilde ücretsiz olan, www.PONS.eu adresinden ulaşabileceğiniz web versiyonunda metin çevirisi, resimli sözlük, çeviri forumu, fiil tabelaları ve tabii ki kelime antrenörü işlevlerinden de faydalanabilirsiniz.

Kelime antrenörüyle sözlükte baktığınız kelimeleri farklı ders ayarlarında çalışabilir ve böylece uzun vadeli bir başarı elde edebilirsiniz. PONS sözlüğü yazı işlerinin yanı sıra PONS internet topluluğu da kelime hazinenizi sürekli olarak geliştirmek için size yardımcı olmaktadır. Dil forumunda sorunları veya sorularınızı dile getirebilir ve PONS topluluğundan çözüm ve cevaplar alabilir ve aynı zamanda siz de başkalarının sorularına cevap verebilirsiniz.

Dil kombinasyonları, tarih 12.12.2012:
Almanca Yazım Kuralları, Yabancı Dil olarak Almanca, Almanca-Çince, Almanca-Fransızca, Almanca-İngilizce, Almanca-İspanyolca, Almanca-İtalyanca, Almanca-Latince, Almanca-Lehçe, Almanca-Portekizce, Almanca-Rusça, Almanca-Slovence, Almanca-Türkçe, Almanca-Yunanca, Çince-Almanca, Çince-İngilizce, Fransızca-Almanca, Fransızca-İngilizce, Fransızca-Lehçe, Fransızca-Slovence, İngilizce-Almanca, İngilizce-Çince, İngilizce-Fransızca, İngilizce-İspanyolca, İngilizce-İtalyanca, İngilizce-Lehçe, İngilizce-Portekizce, İngilizce-Rusça, İngilizce-Slovence, İspanyolca-Almanca, İspanyolca-İngilizce, İspanyolca-Lehçe, İspanyolca-Portekizce, İspanyolca-Slovence, İtalyanca-Almanca, İtalyanca-İngilizce, İtalyanca-Lehçe, İtalyanca-Slovence, Latince-Almanca, Lehçe-Almanca, Lehçe-Fransızca, Lehçe-İngilizce, Lehçe-İspanyolca, Lehçe-İtalyanca, Lehçe-Rusça, Portekizce-Almanca, Portekizce-İngilizce, Portekizce-İspanyolca, Rusça-Almanca, Rusça-İngilizce, Rusça-Lehçe, Slovence-Almanca, Slovence-Fransızca, Slovence-İngilizce, Slovence-İspanyolca, Türkçe-Almanca ve Yunanca-Almanca

PONS Online Sözlüğü - QR Kodu

iPhone ve iPad PONS Online Sözlüğü QR Kod

PONS Online Sözlüğü - Yenilikler

Kullanılabilirlik iyileştirildi

iPhone ve iPad için PONS Online Sözlüğü Ekran Görüntüleri

PONS Online Sözlüğü Resimleri PONS Online Sözlüğü Resimleri PONS Online Sözlüğü Resimleri PONS Online Sözlüğü Resimleri PONS Online Sözlüğü Resimleri

iPhone ve iPad için PONS Online Sözlüğü Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2017 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Reklam | Logo | Bize Ulaşın