SankoTraders Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Boyut:16.7 MB
Gerekli Sürüm:iOS  8.0 ve üzeri
Geliştirici:FOREKS
Güncellenme:31.07.2017

iPhone ve iPad için SankoTraders

Sanko Menkul Değerler A.Ş tarafından sağlanan bu uygulama ile ücretsiz olarak eşanlı İMKB verilerini alabilir, diğer piyasaları ve haber akışını takip edebilirsiniz. VOB’da Iphone’dan işlem yapmak için www.sankomenkul.com dan bize ulaşabilirsiniz.
Finansal veriler, yerli ve uluslararası kurallara uygun olacak şekilde, gecikmeli olarak gösterilmektedir. Verileri gerçek zamanlı takip etmek isteyen kullanıcılar, [email protected] üzerinden bizimle irtibata geçebilirler.
SankoTraders, Türkiye ve Dünya piyasalarına ait veri ve haberleri izlemek için Foreks firmasına hazırlatılmış bir uygulamadır.
SankoTraders, iPhone cihazlarında finansal gündemi takip edebilmeniz için özel olarak geliştirilmiş olup; içerik ve kullanım anlamında tümüyle ücretsiz olarak sunulmaktadır.
SankoTraders, Foreks’in “FXPlus” adıyla anılan yeni jenerasyon ürünleriyle %100 uyumlu ve entegre bir şekilde çalışır. Bu anlamda “FXPlus” altyapısıyla gelen birçok özellik, SankoTraders ile iPhone üzerine de taşınmıştır. Bu özelliklerden en önemlileri, aşağıda kısaca anlatılmaktadır. Programın kullanımına dair her türlü istek, soru ve önerileriniz için [email protected] adresinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ekonomik Takvim: Yurtiçi/Yurtdışı finansal gündemi belirleyen tüm olayları, sadece SankoTraders ile çok detaylı bir şekilde; eşzamanlı takip edebilirsiniz.
Sayfam: İçeriğini tümüyle kendinize göre hazırlayabileceğiniz (IMKB, VOB, ASE, Emtialar,Uluslararası veriler…vb) özel sayfanızı, iPhone üzerinde saklayabilirsiniz.
Haberler: Foreks haber merkezinin uluslararası haber ajanslarıyla birlikte hazırlamış olduğu; doğruluğu, hızı ve kalitesiyle artık bir klasik olmuş haber içeriği; hiçbir sınırlamaya tabii tutulmadan, anında iPhone ile cebinizde olacak.
Sembol Arama: Tüm IMKB, VOB ve belli başlı önemli emtiaların sembollerini tek bir noktadan arayıp kendinize özel sayfanıza ekleyebilirsiniz.

SankoTraders - QR Kodu

iPhone ve iPad SankoTraders QR Kod

SankoTraders - Yenilikler

Performans iyileştirmeleri yapıldı.

iPhone ve iPad için SankoTraders Ekran Görüntüleri

SankoTraders Resimleri SankoTraders Resimleri SankoTraders Resimleri SankoTraders Resimleri SankoTraders Resimleri

iPhone ve iPad için SankoTraders Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2017 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Reklam | Logo | Bize Ulaşın