Seyahat konuşma kılavuzu Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Boyut:64.4 MB
Gerekli Sürüm:iOS  7.0 ve üzeri
Geliştirici:Euvit, s.r.o.
Güncellenme:29.01.2016

iPhone ve iPad için Seyahat konuşma kılavuzu

Yabancı bir ülkeye tatil yada bir iş gezisi için seyahat ediyor ve yerel dillerini bilmiyor musunuz? Yabancı bir ülkede bilinmeyen bir ortama giriyorsunuz, ama basitçe, bir şeyler satın almak için mağazalara gitmek, yemek için restoranlara gitmek, bazen konaklama bulmak için, araba kiralamak veya keyifli bir akşam için dışarı çıkmak gereklidir. Bu nedenle Seyahat konuşma kılavuzu, yerel dil bilginizin olmadığı her ülkede gerekli bir kılavuzdur. Ayrıca, en azından onlarla kendi dilinde konuşmaya çalıştığınızda yerel halkta her zaman mutluluk duyar. 

Şüphesiz, İngilizce ile 89 ülkede, Almanca ile 10 ülkede, İtalyanca ile 7 ülkede konuşabilirsiniz, ancak Seyahat konuşma kılavuzu dünyanın hemen hemen her yerinde konuşmanıza yardımcı olur. 

22 dil içeren tam koleksiyon Seyahat konuşma kılavuzu ile, yaklaşık 215 ülkede konuşmanız mümkün olacaktır (http://www.ismartphrase.com/pratik-seyahat-konusma-devletler bakın). Artık, herhangi bir seyahat rehberine ve sözlüğe ihtiyacınız yok. 

Her Seyahat konuşması, seyahatlerde en çok gerekli 31 temaya ayrılmıştır, bu yüzden, normal günlük yaşamda bile yararlıdır (örneğin, selamlama ve tanıtımlar, hava durumu, ulaşım, yemek, konaklama, bankacılık). 

Tek temalar, anadili olan kişiler tarafından hazırlanan cümleleri (sözcük grubu veya kelimeler) içerir. Temalar dizisi yolunuzda karşılaşabileceğiniz en normal durumları kapsar. Sadece okumak istemiyorsunuz, ama esasında bu cümleleri dinlemek istiyorsunuz, bu yüzden telaffuzunuzun egitimi çok kolay hale gelir. Bu nedenle, konuşmak için zahmet vermenize gerek yok, bir cümleyi yüksek sesle çalmak yeterli ve uygulama sizin için 'konuşacaktır'. 

ÜCRETSİZ ve yükümlülük olmaksızın deneme - uygulamanın nasıl işlediğini ve içerdiği herşeyi keşfedin. Daha sonra, eğer isterseniz, seçtiğiniz dildeki ses kayıtlarını, veya her dildeki Seyahat konuşma kılavuzunun komple bir paketini direkt olarak uygulamadan satın almanız yeterli olacaktır. 

Belirli bir dil yada ekonomik açıdan daha avantajlı tüm koleksiyonu satın aldıktan sonra, cümleleri, iPhone, iPad veya iPod touch’ınıza indirmek için hazır bulacaksınız . Online olmak zorunda değilsiniz - bu cümlelere istediğiniz zaman kullanımınızda sahipsiniz. Seyahat konuşmalarının incelikleri, bazen, konuşulan her ülkenin spesifik özellikleri nedeniyle (coğrafya, gastronomi, kültür, vb.), bir dilden diğerine farklılık gösterir. 

Her dile ait 31 tema bulacaksınız: 
GENEL TERİMLER 
SELAMLAMALAR VE TANIŞTIRMALAR 
SORULAR, GENEL SORULAR 
ZIT KELİMELER 
OTEL, YERLEŞME 
LOKANTA 
KAHVALTI 
ÖN YEMEKLER 
ÇORBALAR 
ET 
BALIKLAR VE DENİZ ÜRÜNLERİ 
YEMEĞİN YANINDAKİLER 
SEBZE VE SALATALAR 
MEYVELER VE TATLILAR 
İÇECEKLER 
ŞİKAYETLER 
TREN YOLCULUĞU 
UÇAK YOLCULUĞU 
GEMİ YOLCULUĞU 
TOPLU TAŞIMA ARAÇLARIYLA YOLCULUK 
TAKSİ 
ARABA KİRALAMA

Seyahat konuşma kılavuzu - QR Kodu

iPhone ve iPad Seyahat konuşma kılavuzu QR Kod

iPhone ve iPad için Seyahat konuşma kılavuzu Ekran Görüntüleri

Seyahat konuşma kılavuzu Resimleri Seyahat konuşma kılavuzu Resimleri Seyahat konuşma kılavuzu Resimleri Seyahat konuşma kılavuzu Resimleri Seyahat konuşma kılavuzu Resimleri

iPhone ve iPad için Seyahat konuşma kılavuzu Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın