SİGORTA CEPTE Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Boyut:33.7 MB
Gerekli Sürüm:iOS  9.0 ve üzeri
Geliştirici:ANADOLU SIGORTA
Güncellenme:30.12.2017

iPhone ve iPad için SİGORTA CEPTE

ANADOLU SİGORTA’DAN YİNE BİR İLK DAHA:
MOBİL SİGORTACILIK DÖNEMİ BAŞLADI!

“Sigorta Cepte” adı verilen bu mobil uygulama ile kullanıcılar; sahip oldukları tüm poliçelere ilişkin detay bilgileri görüntüleyip, ödemelerini takip edebiliyor. Bunun yanısıra, hasar dosyalarını takip etme, kasko veya trafik poliçelerine ilişkin yenileme primlerini görüntüleme veya yeni poliçe primi hesaplamaya kadar pek çok temel sigortacılık işlemini de kendi cep telefonlarından kolayca yapabiliyorlar.

“Sigorta Cepte”, bireysel kullanıcılara özel olarak geliştirilen, Anadolu Sigorta’dan sigortası olsun ya da olmasın herkesin kullanabileceği bir mobil sigortacılık uygulaması. Bu uygulama ile temel sigorta işlemleri mobil ortam üzerinden kolaylıkla yapılabilmektedir.

Sigorta Cepte, Anadolu Sigorta’lılara, tüm poliçelerinin ödeme planlarını görüntüleme, poliçe veya ek bilgilerini e-posta veya faks ile alabilme olanağı sunuyor. Ayrıca mevcut Birleşik Kasko veya trafik poliçelerinin yenileme zamanı gelmiş ise sigortalılar acenteleri ile irtibata geçmeden önce yenileme primlerini kendileri de görebiliyorlar.


Poliçe işlemlerinin yanı sıra sigortalılar, tüm branşlardaki mevcut hasar dosyalarına ilişkin ödeme durumunu da takip edebiliyorlar.


Uygulama ile Anadolu Sigorta’dan poliçesi olmayan kullanıcılar da kasko ya da trafik poliçe primlerini hesaplayabiliyor. Kullanıcılar, prim hesaplama işlemi sonunda, eğer poliçe düzenletmek isterlerse, kendi iletişim bilgilerini, o an bulundukları noktaya en yakın acenteye e-posta ile de gönderebiliyor. Bu sayede acente, en kısa sürede sigortalıyla temas kurup işlemlerin hızlıca gerçekleştirilmesini sağlayabiliyor.


Kullanıcılar poliçe işlemlerinden bağımsız olarak ayrıca diledikleri konum bilgilerini girerek ya da telefonlarının GPS özelliğinden yararlanarak en yakın Anadolu Sigorta acentesinin ya da anlaşmalı oto servisin bilgilerini alma ve harita üzerinden adres görüntüleme olanağına sahipler.

SİGORTA CEPTE - QR Kodu

iPhone ve iPad SİGORTA CEPTE QR Kod

SİGORTA CEPTE - Yenilikler

- Kasko, Trafik poliçe satın alma eklendi.
- Performans iyileştirilmeleri yapıldı.

iPhone ve iPad için SİGORTA CEPTE Ekran Görüntüleri

SİGORTA CEPTE Resimleri SİGORTA CEPTE Resimleri SİGORTA CEPTE Resimleri SİGORTA CEPTE Resimleri

iPhone ve iPad için SİGORTA CEPTE Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2021 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın