WhatsApp Messenger Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Boyut:159 MB
Gerekli Sürüm:iOS  7.0 ve üzeri
Geliştirici:WhatsApp Inc.
Güncellenme:11.01.2018

iPhone için WhatsApp Messenger

WhatsApp halihazırda iPhone ve diğer bütün akıllı telefonlarda kullanılabilen, platformlar arası bir akıllı telefon mesaj gönderi programıdır. Bu program arkadaşlardan, iş arkadaşlarından ve aileden gelen mesajları anında almak için push bildirimleri kullanır. SMS'ten WhatsApp'e geçerek, mesajları, resimleri, sesli notları ve video mesajlarını WhatsApp kullanıcılarıyla hiçbir ücret ödemeden gönderip alın. Bütün özellikler dahildir, ekstra uygulama-içi satın alımlarına gerek kalmaz.

NEDEN WHATSAPP KULLANMALI:

GİZLİ BİR ÜCRET YOK: Siz ve arkadaşlarınız uygulamayı indirdiğinizde, istediğiniz kadar sohbet etmek için kullanabilirsiniz. Arkadaşlarınıza günde bir milyon mesaj gönderin, hem de bedavaya! WhatsApp sizin Internet bağlantınızı kullanır: 3G/EDGE veya kullanılabilir olduğunda Wi-Fi.

ÇOKLU ORTAM: Arkadaşlarınıza ve kişilerinize Video, Resim ve Sesli notlar gönderin.

GRUP SOHBETİ: Kişilerinizle grup konuşması yapmanın tadına varın. Grup katılımcısı ekleyin veya kaldırın, grup konusunu değiştirin ve bir grup ikonu seçin.

KİŞİSEL: Bütün kişilerinize gözükecek bir profil fotoğrafı ayarlayın.

ULUSLARARASI ÜCRETLER YOK: Uluslararası bir eposta göndermek için fazladan bir ücret ödenmediği gibi, uluslararası WhatsApp mesajları göndermenin de bir maliyeti yoktur. Dünyanın her yerindeki arkadaşlarınızla, WhatsApp Messenger telefonlarında yüklü olduğu sürece sohbet edin ve can sıkıcı uluslar arası SMS ücretlerinden kurtulun.

PIN ve KULLANICI ADLARINA HAYIR DEYİN: Başka bir PIN veya kullanıcı adını hatırlamayı neden kafanıza takacaksınız ki? WhatsApp, SMS gibi, telefon numaranız ile çalışır ve var olan telefon rehberiniz ile mükemmel bir şekilde bütünleşir.

OTURUM AÇMA/KAPAMAYA GEREK YOK: Diğer bir bilgisayar veya aygıtta oturumunuzun kapanacağı şaşkınlığına son. Push bildirimleri ile WhatsApp HER ZAMAN AÇIK ve HER ZAMAN BAĞLI.

ARKADAŞLARI EKLEMEYE GEREK YOK: Kişilerinizle otomatik olarak bağlanmak için sizin Telefon Rehberiniz kullanılır. WhatsApp Messenger'a hali hazırda sahip olan kişileriniz, otomatik olarak, bir arkadaş listenize benzer olarak, Favoriler bölümü altında gösterilecektir.

ÇEVRİMDIŞI MESAJLAR: Push bildirimlerinizi gözden kaçırsanız veya iPhone'unuzu kapatsanız bile WhatsApp, uygulamayı bir sonraki kullandığınızda siz mesajlarınızı alana kadar onları saklar.

VE ÇOK DAHA FAZLASI: Konum ve yerleri paylaşın, Kişi bilgilerini gönderip alın, Özel arka plan, Özel bildirim sesleri, Landscape Modu, Mesaj zaman gösterimi, Sohbet geçmişinin eposta olarak gönderilmesi, Mesaj ve ortam dosyalarının birçok kullanıcıya yayını, ve çok daha fazlası!

iPhone'da WhatsApp neredeyse bütün operatörler ve ağlar ile çalışmaktadır fakat bazı operatör limitlendirmeleri olabilir. Eğer Apple'ı desteklemeyen bir kablosuz operatördeyseniz, FAQ'muzu kapsama alanımızdaki en güncel bilgiler için iki kere kontrol ediniz. 

NOT: WhatsApp bir telefon uygulamasıdır ve iPod veya iPad gibi cihazlar DESTEKLENMEMEKTEDİR.

WhatsApp Messenger - QR Kodu

iPhone WhatsApp Messenger QR Kod

iPhone için WhatsApp Messenger Ekran Görüntüleri

WhatsApp Messenger Resimleri WhatsApp Messenger Resimleri WhatsApp Messenger Resimleri

iPhone için WhatsApp Messenger Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın