Battle Dawn kayıt ol
Shakes & Fidget oyunu oynaShakes & Fidget Goodgame Empire oyunu oynaGoodgame Empire Goodgame Empire: World War III oyunu oynaGoodgame Empire: World War III Big Farm oyunu oynaBig Farm World of Tanks oyunu oynaWorld of Tanks Goodgame Gangster oyunu oynaGoodgame Gangster Fishao oyunu oynaFishao
Etiketler: Battle Dawn kayıt ol, Battle Dawn oyna, Battle Dawn video, Battle Dawn üye ol, Battle Dawn nasıl oynanır, Battle Dawn kaydol, Battle Dawn Türkiye, Battle Dawn tr, Battle Dawn online, Battle Dawn rehberi, Battle Dawn genel bilgiler, Battle Dawn bilgi, Battle Dawn resimleri, Battle Dawn trailer
Battle Dawn yükleme yapmanıza gerek kalmadan tarayıcınızdan oynayabileceğiniz flash tabanlı ücretsiz strateji oyunudur. Oyuna başladıktan sonraki göreviniz koloninizin hükümdarı olarak koloninizi büyütüp güçlendirmek ve diğer kolonilere karşı askeri ve akonomik üstünlük sağlamaktır.

İttifaklara katılarak gücünü arttırabilir, yeni dostluklarlar kurarak müttefik kazanabilir, ordunu en iyi şekilde yönetip geliştirerek uygulayacağın strateji ile en güçlü rakipleri bile yenebilirsin.
 
Battle Dawn
 
Battle Dawn da Metal, Petrol, Enerji ve İşçiler olmak üzere 4 adet kaynak türü vardır. Kaynakları en iyi şekilde kullanıp kısa sürede gelişebilmek için oyuna başladığınız gibi kaynak binalarını kurmanız gerekir. Ürettiğiniz kaynaklarla koloninizi büyütüp yenilmez bir ordu kurabilirsiniz.
Battle Dawn Oyununa Kayıt Ol ve Oynamaya Başla!

Battle Dawn Oyunu Yorumları:

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2022 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Web Tasarım | Bize Ulaşın