Bombom kayıt ol
 • 3.3 (435 oy)
 • Grafikler: Orta
 • Yaş: 13+
 • Exp. Oranı: Orta
 • Dil: Türkçe
 • Oynanabilirlik: Orta
 • Boyut: -
 • Türü: Savaş / Flash
 • Kategori: Browser
 • Yayımcı: Elex-Tech
Shakes & Fidget oyunu oynaShakes & Fidget Goodgame Empire: World War III oyunu oynaGoodgame Empire: World War III Big Farm oyunu oynaBig Farm World of Warships oyunu oynaWorld of Warships Legends of Honor oyunu oynaLegends of Honor World of Tanks oyunu oynaWorld of Tanks Goodgame Gangster oyunu oynaGoodgame Gangster Goodgame Empire oyunu oynaGoodgame Empire Fishao oyunu oynaFishao
Etiketler: Bombom kayıt ol, Bombom oyna, Bombom video, Bombom üye ol, Bombom nasıl oynanır, Bombom kaydol, Bombom Türkiye, Bombom tr, Bombom online, Bombom rehberi, Bombom genel bilgiler, Bombom bilgi, Bombom resimleri, Bombom trailer, bom bom, ddtank, ddt, gizemler diyarı, bombom 2.3, bombom 2.6, bombom 3.0, bombom 3.2, bombom 3.4, bombom 3.6

Bombom sevimli bir online oyundur, oyunu indirmeye gerek olmadan sadece kayıt olarak oynayabilirsiniz. Yurtdışında DDTank adıyla popülerleşen bu tarayıcı oyunu, oyunseverlerin büyük ilgisini çekiyor.

Oyunda farklı oyuncularla karşılaşarak savaşabilirsiniz. Basit klavye sistemi ile daha kolay oynamanızı ve oyunun tadını çıkarmanızı sağlar.

Sevimli çizgileriyle, hikayeleriyle, masalsı sahneleri ve moda kıyafetleriyle bayanların da çok ilgisi çeken Bombom özel skill efektleri ve savaş sahneleriyle de erkeklerin odak noktası olmayı başarmıştır.

Masalsı sahneler: Koca kafalı minik gövdeli karakterlerden oluşan oyun çizgi film etkisi yaratır.

Savaş sahneleri: Türlü türlü savaş çeşitleriyle insanı heyecanlandıran BOSS savaşlarıyla geliyor, rakibinizi yenmeye hazır olun!

Ses efektleri: Savaşırken arka plan müziği oluşturan ilk online oyun. Rahatlatıcı müziği ve komik ses efektleriyle daha fazla eğlenmenizi sağlar.

Moda kıyafetleri: Binbir çeşit şapkaları, gözleri, kıyafetleri ve yüz ifadeleriyle sana seçme imkanı sunuyor. Oyunda kendini yaratma imkanı sağlıyor.

Özel savaş efektleri: Birbirinden farklı silahları ve saldırı efektleriyle aklınızı başınızdan alır. Taş devrine ait balta mı kullanmak istersin, burda! Yoksa modern bir top mu, o da burada! Ya da ultra modern elektrikli bir silah, o da burda! Alışveriş merkezinde bulabileceğin çeşit çeşit aksesuar oyunu daha zevkli kılar.

Karakter yaratma:  Oyuna kayıt olduktan sonra karakter arayüzüne girerek karakter yaratabilirsiniz. Kız ya da erkek olmak üzere seçebileceğiniz iki tip kart vardır. Karta tıklayarak karakteri büyük boyutta inceleyebilirsiniz.

BOMBOM OYUN REHBERİ

Oyuna girdikten sonra anasayfaya yönlendirileceksiniz. Anasayfadaki her bölümün farklı bir kullanım amacı vardır.

Oyun salonu: Oyunda temel etkinliklerin yer aldığı bölümdür, her türlü savaşa buradan girilir.

Alışveriş merkezi: Burada her çeşit silah, teçhizat, aksesuar ve güzellik öğelerini bulmanız mümkündür.

Evlendirme Dairesi: Aşıkların hayatlarını birleştirdiği nikah salonu.

Birlik Kulübü: Burada isterseniz birlik kurarsanız, isterseniz herhangi bir birliğe katılırsınız. Birlikle alakalı her türlü işlem buradan yapılır.

Onur Listesi: Tüm kişisel sıralamalar ve birlik sıralamaları buraya asılır.

Demirci Atölyesi: Burada güçlendirme, sentezleme, füzyonlama ve nitelik aktarma işlemleri yapılır.

Açık Arttırma Pazarı: Açık arttırmaya çıkarılmış her şeyi buradan temin edebilirsiniz.

Arkadaşlık Merkezi: Oyuncu buraya kayıt olarak kişisel bilgilerini paylaşabilir, oyundaki karakterini gösterebilir. Ayrıca diğer oyuncularla tanışıp arkadaşlık kurabilir.

Bombom

USTALIK KAZANMA

Usta olmanın yolu iyi bir çırak olmaktan geçer, ancak temel teknikleri çok iyi öğrenirseniz usta olabilirsiniz.

Yetenekli bir usta temel teknikleri çok iyi bilmeli, her durum karşısında nasıl hareket edeceğini çok iyi bilmelidir. Eğer atış talimlerini iyice çalıştıysanız, deneyelim bakalım ne yapabiliyorsunuz.

Ekran mesafesini hesaplama:

Düşmana olan mesafeyi hesaplayabilmek için fareyi kullanarak beyaz kutucuğu karakter noktasının ortasına sürükleyin.Beyaz kutucuğun sağından soluna kadar olan mesafe 10'dur. Eğer mesafe 10'u aşarsa, 10'un konumunu hatırlayarak beyaz kutucuğu buraya sürükleyerek hesaplayabilirsiniz. Yapılan iki hesaplamanın toplamı mesafedir.

Güçlü bir saldırı yapmadan önce düşmana olan mesafeyi bilip ona göre hareket etmek bir ustanın yapacağı ilk şeydir.

Bombom

OYUNDA EVLENME

Evlenme Teklifi

Eğer doğru kişiyi bulduğunuza inanıyorsanız, alışveriş merkezinden 999 kupon karşılığında bir tek taş alabilir, sevdiğinize evlenme teklifi yapabilirsiniz.

Dikkat etmeniz gereken şey karşı tarafın evli olmamasıdır. Teklifiniz başarılı olursa evlenebilirsiniz, teklifiniz başarısız olursa iyi insan kartı alacaksınız, bunu ''iyi insan ödülü'' görevinde ödüle çevirebilirsiniz.

 Bombom

Evlenmenin avantajı

Evlendikten sonra, hem savaşlarda omuz olacak bir eş hem de sırtınızı yaslayabileceğiniz bir kişiyle beraber olmanın yanı sıra sahip olacağınız diğer şeyler aşağıdaki gibidir:

 • Güçlü niteliklere sahip bir romantik evlilik yüzüğü, füzyonlanabilir bu yüzük 20 saldırı, 10 savunma, 10 şans ve 10 çeviklik niteliğine sahiptir.
 • Evlendikten sonra eşler beraber savaşa girebilir, ayrıca 1.2 tecrübe eklentisini kazanabilirler.
 • Evlendikten sonra, günlük güncellenen eşler için özel görev ve ödüllerine sahip olabilirler, çiftler beraber tamamladıkları bu görevlerden zengin ödüller kazanırlar.

Bu kadar çok fırsatı varken hala neyi bekliyorsunuz?

Bombom Oyununa Kayıt Ol ve Oynamaya Başla!

Bombom Facebook Duyuruları:

Bombom Oyunu Yorumları:

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2022 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın