Call of Gods kayıt ol
Metin2 oyunu oynaMetin2 Shakes & Fidget oyunu oynaShakes & Fidget Goodgame Empire oyunu oynaGoodgame Empire Goodgame Empire: World War III oyunu oynaGoodgame Empire: World War III Big Farm oyunu oynaBig Farm World of Tanks oyunu oynaWorld of Tanks Goodgame Gangster oyunu oynaGoodgame Gangster Fishao oyunu oynaFishao
Etiketler: Call of Gods kayıt ol, Call of Gods oyna, Call of Gods video, Call of Gods üye ol, Call of Gods nasıl oynanır, Call of Gods kaydol, Call of Gods Türkiye, Call of Gods tr, Call of Gods online, Call of Gods rehberi, Call of Gods genel bilgiler, Call of Gods bilgi, Call of Gods resimleri, Call of Gods trailer

Çok sayıda ülkede bir çok dilde farklı yayıncılar tarafından yayınlanan tarayıcı tabanlı savaş/strateji oyunu Call of Gods barındırdığı RPG ögeleriyle oyun severlere derinlemesine bir oyun deneyimi sunuyor.

Call of Gods

Karakterinizi daha hızlı geliştirmenizi ve çeşitli hediyeler kazanmanızı sağlayan bir çok görevin yer aldığı oyunda İnsanlar, Elfler ve Ölümsüzler olmak üzere 3 farklı ırk seçeneği bulunuyor. Call of Gods'da normal haritaların yanı sıra daha zorlu PvE mücadeleleri yapabileceğiz zindanlar da bulunmakta. Genel haritalarda yer alan moblara oranla daha güçlü mobların yer aldığı bu zindanlarda başarılı olabilmek için takım halinde savaşmanız gerekebilir.

Call of Gods

Call of Gods'ta görevler ve PvE mücadelelerinin dışında PvP savaşları yapabileceğiniz arenalar da bulunmaktadır. Şampiyona, mücadele ve arena olmak üzere 3 farklı mod seçeneği bulunan arenalara fazla 6 kahraman ile giriş yapabiliyorsunuz. Ordunuzdaki kahraman sayısı ne kadar fazla ve kahramanlarınız ne kadar gelişmiş olursa Call of Gods arenalarından galip çıkma şansınız o kadar yüksek olacaktır.

Call of Gods Oyununa Kayıt Ol ve Oynamaya Başla!

Call of Gods Facebook Duyuruları:

Call of Gods Oyunu Yorumları:

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2023 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın
Biltek Tasarım