Conquer Online kayıt ol Conquer Online giriş
 • 2.2 (30 oy)
 • Grafikler: Orta
 • Yaş:
 • Exp. Oranı: Orta
 • Dil: İngilizce
 • Oynanabilirlik: Yüksek
 • Boyut: 1.27 GB
 • Türü: Savaş
 • Kategori: MMORPG
 • Yayımcı: 99.com

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

 • Windows 98(SE)/2000/XP/Vista/Windows 7.
 • 800 MHz veya daha hızlı işlemci.
 • 128 Megabyte RAM.
 • 16MB veya daha yüksek RAM`li Vidyo Hızlandırıcı Kart (3D Grafik destekli).
 • 1 Gigabyte sabit sürücü boşluğu.
 • 56 Kbps veya daha hızlı İnternet bağlantısı.
 • Uyumlu vidyo ve ses kartı ile DirectX 8.1 veya daha yüksek.
Shakes & Fidget oyunu oynaShakes & Fidget Goodgame Empire: World War III oyunu oynaGoodgame Empire: World War III Big Farm oyunu oynaBig Farm World of Warships oyunu oynaWorld of Warships Legends of Honor oyunu oynaLegends of Honor World of Tanks oyunu oynaWorld of Tanks Goodgame Gangster oyunu oynaGoodgame Gangster Goodgame Empire oyunu oynaGoodgame Empire Fishao oyunu oynaFishao
Etiketler: Conquer Online kayıt ol, Conquer Online oyna, Conquer Online video, Conquer Online üye ol, Conquer Online nasıl oynanır, Conquer Online kaydol, Conquer Online Türkiye, Conquer Online tr, Conquer Online rehberi, Conquer Online genel bilgiler, Conquer Online bilgi, Conquer Online resimleri, Conquer Online trailer
Fetih Online antik Çin arka planlı, 2.5-B ücretsiz çokluoyunculu online rol yapma oyunu (MMORPG) dur. Son derece güzel ve gizem dolu dünyada, güçlü ve cesur bir kahramanı kontrol eder, tehlikeli canavarları silip süpürür, riskli görevleri tamamlar ve hayatınızın tadını en çok çıkardığınız anları yaşarsınız! Oyun 2003 yılında ilk defa oyunculara sunulmuş olup, halen dünyada 10 milyondan fazla kayıtlı kullanıcıya sahiptir. Oyunun büyük bir oyuncu tabanı ve basit oynama özelliği bulunmaktadır. Oyun hızlı mücadeleci ve akıcı olup sayısız eğlenceli PvP seçeneği sunuyor. Bunun Yanı sıra, oyun çok miktarda değişik özellik taşımaktadır.

Fetih Online

6 Benzersiz Sınıf: Fetih Online’de, her birinin düşmanlarına karşı kullandığı benzersiz yetenekleri ve güçleri olan 6 harika temel sınıf vardır. Ayrıca bir kadın veya erkek karakterle oynayabilirsiniz ve görünüşünüz, saç stiliniz, kıyafetleriniz ve tasvirinizi değiştirebilirsiniz.

Basit Oynama Tarzı, Hızlı Seviye Atlama ve Mücadele: Fetih Online’nin oynanması oldukça basittir, oyuncular birkaç dakika içinde işlemleri anlayabilir. Mücadele hızlı ve akıcı, yetenekler ve büyüler muhteşem animasyonlarla gerçekleştirilmiş olup, oyun birçok çekici oynanabilirliğe sahiptir. Eşsiz ‘EG Yeteneği’ oyunculara belli bir zaman süresi içinde yıkıcı hasar yapma olasılığı vermektedir. Bu sayede seviye atlamak çok hızlıdır.

Fetih Online

Özelleştirme ve Ekipman Sistemi Oyunun, farklı sınıflarıdaki oyuncuların teçhizatları sayesinde ekstra nitelikler ve yetkiler kazanabilmesini sağlayan çok çeşitli item seçeneği ve gelişmiş ekipman ve yükseltme sistemi vardır. Yüzlerce farklı silah, aksesuar, ve yükselme yolları ile oyun yeterince zengindir.

Açık PVP ve Çeşitli OÖ OrtamıFetih Online açık bir PVP ortamı kullanıyor, yani herhangi birisi her an başka bir oyuncu tarafından öldürülebilir. Bu biraz tartışmalı olabilir, ama oyunun çekirdek özelliğidir. OÖ basit görünüyor ama aslında maharet gerekiyor. Oyuncular da alışmıştır. Oyun, tek OÖ, grup OÖ ve hatta Lonca Savaşı, sınıf OÖ turnuvası, takım OÖ turnuvası, klan savaşı... gibi sunucular arası OÖ dahil birçok etkileşimli PVP/OÖ ortamı sunuyor. Son zamanlarda oyun 68 farklı sunucudan gelen şampiyonları bir araya getirdi ve sunucular arası OÖ turnuvası düzenlemiş ve turnuva dünyanın dört bir yanından birçok oyuncuyu çekmiştir.

Fetih Online

Patronlar Oyundaki diğer canavarlar aksine, patronlar özenle tasarlanmış, çok daha zorlu ve ödülleri çok daha iyidir.

İntibah Sistemi Fetih dünyasında intibah hayatın devamıdır. Seviye 120 olduğunda karakterin farklı sınıf ve farklı meslekte yeniden doğabilir, ve böylece mükemmelliğe ulaşmak için eğitimine devam edebilirsin! İntibah olan karakterler, daha fazla Savaş Gücü, daha fazla yetkisi, daha iyi yetenekleri ve daha çarpıcı görünümü ile, yeni karakterlerden çok daha güçlüdür. Farklı İntibah Bileşimi farklı savaş gücü yaratır.

Çok Sayıda Büyüleyici Görev ve EtkinliklerOyuncuların yeterli kadar yapacak işi olması ve deneyimini sağlamak için, oyunda çok ilgi çekici görev sistemi hazırlanmıştır. Acemi görevleri yeni oyuncuların acemilik aşamasından kolay bir şekilde geçmesine yardımcı olur.bunun Yanı sıra, çok sayıda büyüleyici etkinlik de çevrimdışı ve çevrimiçi olarak yer almıştır.

Diğer Özellikler

Binek Sistemi: At Yarışı

Ev Sistemi: Evler oyuncunun bağımsız boşluğudur. Oyuncu evine mobilyalar yerleştirebilir, arkadaşlarıyla eğlenebilir, karı koca  olarak kalabilir veya kişisel itemlerini koyabilirler.

Silah Aksesuarları: Silah Aksesuarlar silahları bütünleyen ve şıklaştıran dekoratif itemlerdir.

Conquer Online Oyununa Kayıt Ol ve Oynamaya Başla! Conquer Online İndir

Conquer Online Facebook Duyuruları:

Conquer Online Oyunu Yorumları:

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2022 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın