Fallen Earth kayıt ol Fallen Earth giriş
 • 3.0 (18 oy)
 • Grafikler: Orta
 • Yaş: 17+
 • Exp. Oranı: Düşük
 • Dil: İngilizce
 • Oynanabilirlik: Orta
 • Boyut: 6.09 GB
 • Türü: Savaş / Aksiyon
 • Kategori: MMORPG / MMOFPS
 • Yayımcı: Gamersfirst

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

 • İşletim sistemi: Windows XP / Vista / 7
 • İşlemci: Pentium 4 2.5 GHz
 • RAM: 1 GB
 • HDD: 12 GB
 • Ekran Kartı: 128 mb, PixelShader 2.0 uyumlu

Önerilen Sistem Gereksinimleri:

 • İşletim sistemi: Windows XP / Vista / 7
 • İşlemci: Pentium 4 3.0 GHz veya daha iyi
 • RAM: 2 GB ve üzeri
 • HDD: 18gb ve üzeri
 • GB Ekran Kartı: 128 mb, PixelShader 2.0 uyumlu ya da daha iyi
Metin2 oyunu oynaMetin2 Shakes & Fidget oyunu oynaShakes & Fidget Goodgame Empire oyunu oynaGoodgame Empire Goodgame Empire: World War III oyunu oynaGoodgame Empire: World War III Big Farm oyunu oynaBig Farm World of Tanks oyunu oynaWorld of Tanks Goodgame Gangster oyunu oynaGoodgame Gangster Fishao oyunu oynaFishao
Etiketler: Fallen Earth kayıt ol, Fallen Earth oyna, Fallen Earth video, Fallen Earth üye ol, Fallen Earth nasıl oynanır, Fallen Earth kaydol, Fallen Earth Türkiye, Fallen Earth tr, Fallen Earth online, Fallen Earth rehberi, Fallen Earth genel bilgiler, Fallen Earth bilgi, Fallen Earth resimleri, Fallen Earth trailer
GamerFirst tarafından yayınlanan Fallen Earth artık tamamen ücretsiz. Ardarda yaşanan doğal afetler, savaşlar ve tüm dünyaya yayılan "Shiva" virüsü dünya nüfusunun %99'unun yok olmasına sebep olurken bir çok canlıyı mutanta dönüştürür. Amerakida sağlıklı su kaynağı olan ve elektrik üretebilen Hoover Dam civarında toplanan insanların yaşam mücadelesini konu alan Fallen Earth FPS ve RPG'nin içiçe kullanıldığı başarılı örneklerden biri.
 
6 farklı hizipin yer aldığı oyunda sınıf seçimi yok. Fallen Earth'ın en ilginç özelliklerinden birisi de gelişmiş ustalık sistemi sayesinde oyun sırasında kullanılan eşya ve araçların büyük çoğunluğunu kullanıcının kendisi tarafından yapılabilmesi.
 
Fallen Earth
 
Devasa haritalarının yanısıra baygınlık veren klasik RPG görevlerinden çok daha keyifli olan kasaba ve bölge ele geçirme görevleri gibi 5000'in üzerinde görevin yer aldığı Fallen Earth'da en zorlu düşmanlarınız mutasyona uğramış yaratıklar.
 
Kendi yaptığınız arçlarla tehlikeli toprakları ve çölleri daha hızlı şekilde geçebilirken yaratıklara karşı da daha korunaklı olursunuz.

Fallen Earth Promosyon kodları!

Ödüllü MMO Fallen Earth'in promosyon kodları için yapmanız gerekenler:
1. Eğer daha önce yaratmadıysanız, bu linkten Fallen Earth hesabı yaratıyoruz. Fallen Earth Hesap Yarat
2. Fallen Earth'ı bilgisayarımıza yüklüyoruz. Fallen Earth İndir!
3. Oyuna yarattığımız hesapla giriş yapıyoruz.
4. Yeni bir karakter seçiyoruz ya da varsa mevcut karakteri kullanıyoruz.
5. Wasteland'a girdikten sonra, menüden Redeem Key button'a tıklıyoruz. (Klasör gibi gözükür)
6. Fallen Earth sayfamızdan aldığınız anahtarı giriyorsunuz ve "Submit"e tıklıyorsunuz.

Foto Galeri için tıklayın...

Fallen Earth

Ücretsiz çoklu online oyun (Free2Play) yayıncılığında dünya lideri GamersFirst, ödüllü MMO oyunu Fallen Earth'ün tamamen Free2Play esasına geçişinin bu hafta tamamlanacağını duyurdu. Oyuncular 12 Ekim'den itibaren herhangi bir perakende kopyaya ya da abonelik etkinleştirmesine ihtiyaç duymadan oyuna giriş yapıp eşssiz Fallen Earth deneyimini yaşayabilecekler. Free2Play anlayışı oyunun tek yeniliği değil. Fallen Earth'te bundan böyle yepyeni bir Etkinlik sistemi olacak. Bu yeni sistem sayesinde oyun evreninin her yanında dinamik olaylar ve etkinlikler oluşacak.

Oyunun Free2Play sistemine geçmesiyle birlikte Fallen Earth severler ilk kez oyuna ayıracakları yatırımı kendileri seçebilecekler. Çünkü GamersFirst'ün tüm Free2Play oyunlarında olduğu gibi Fallen Earth'te de ücretsiz oynamayı tercih eden oyuncular için seviye barajları ve içerik sınırlamaları olmayacak. 12 Ekim'den önce etkin hale getirilmiş aboneliği bulunan oyuncular otomatik olarak en üst seviyeden Premium aboneliğin sahibi olacak ve içeriğinde aylık hediyeler, envanter girişleri ve Commander Premium aboneliği için kalıcı indirimin de bulunduğu Fallen Earth Veteran ödül paketi için yeterli sayılacak.

GamersFirst Yardımcı Oyun Direktörü Joseph Wilmon konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı: "Halihazırda yayında olan bir MMO oyunu abonelikten Free2Play sistemine geçirmek her zaman için bir kumardır fakat bu konuda Fallen Earth'ün sadık oyuncu kitlesi bize bu süreçte hep destek oldu. Biz de abonelerin sürekli desteğini ve ilgisini karşılıksız bırakmak istemedik."

Fallen Earth

Fallen Earth Dünyası Etkinlikleri
Kıyamet sonrası harabeye dönmüş olan Fallen Earth evreninde yerleşimlerin ve kasabaların ihtiyaçları günden güne değişen şartlarda bir hayli zor karşılanıyor. Gün be gün süren bu mücadele Fallen Earth'ün yeni Dünya Etkinlikleri sisteminde toplandı. Böylelikle Oyuncular Fallen Earth evreninde gezinirken bir kasabaya tıbbi malzeme yetiştirme ya da mutasyona uğramış yaratıkların saldırısını savuşturmak gibi opsiyonel görevler aniden karşılarına çıkacak ve bu görevler sayesinde benzersiz özel ödüller ve deneyimler kazanabilecekler.

Premium abonelik
3 adet Premium abonelik seçeneğinden birini seçen oyuncular kaynak toplama, zanaat yapma hızı, deneyim kazanma, çoklu karakter hanesi gibi unsurlara daha fazla sahip oluyor. Abonelik seçeneklerinin en güçlüsü olan Commander Premium, oyunculara depolanabilen ve faydalarını ücretsiz modeli tercih eden oyuncular da dahil olmak üzere herkesin görebildiği ustalıklara sahip olma şansı veriyor.

Veteran Ödülü Çivili Motosiklet
Fallen Earth'ün etkin ve oyuna geri dönen oyuncularını yepyeni bir araç bekliyor. Kıyamet sonrası evrenin zorlu koşullarına uygun olarak tasarlanmış bu motosiklet oyuncuların kamp alanlarından yerleşim yerlerine seyahat ederken mutasyona uğramış yaratıklardan da korunmalarını sağlıyor.

Fallen Earth 2156 yılında Büyük Kanyon yakınlarında, kıyamet sonrası bir atmosferde geçiyor. First person shooter ile role playing türlerini başarı ile harmanlayan Fallen Earth, gerçek zamanlı mücadele, altı farklı hizip, sınıfsız ilerleme sistemi ve oyun içi eşyaların yüzde 95'ini oyuncuların kendilerinin yapabilmelerini sağlayan güçlü ustalık sistemi gibi özelliklere sahip. Fallen Earth, keşfedilecek bin kilometrekarelik alanı ve başta bölgeler ile kasabaları ele geçirme olmak üzere 5.500'ün üzerinde görevi ile oyuncuları benzersiz bir dünyayı deneyimlemeye çağırıyor. Oyunda 4 aşamalı üyelik sistemi bulunuyor. Alpha County eklentisinin yayınlanmasıyla birlikte kıyamet sonrası evrenin klonları 55 seviyeye kadar ulaşabiliyor.

 

Fallen Earth Oyununa Kayıt Ol ve Oynamaya Başla! Fallen Earth İndir

Fallen Earth Facebook Duyuruları:

Fallen Earth Oyunu Yorumları:

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın