First Blood kayıt ol
Metin2 oyunu oynaMetin2 Shakes & Fidget oyunu oynaShakes & Fidget Goodgame Empire oyunu oynaGoodgame Empire Goodgame Empire: World War III oyunu oynaGoodgame Empire: World War III Big Farm oyunu oynaBig Farm World of Tanks oyunu oynaWorld of Tanks Goodgame Gangster oyunu oynaGoodgame Gangster Fishao oyunu oynaFishao
Etiketler: First Blood kayıt ol, First Blood oyna, First Blood video, First Blood üye ol, First Blood nasıl oynanır, First Blood kaydol, First Blood Türkiye, First Blood tr, First Blood online, First Blood rehberi, First Blood genel bilgiler, First Blood bilgi, First Blood resimleri, First Blood trailer
Merkezi Çin'de bulunan oyun firması Oasis Game'in Türkçe dil desteğiyle yayınladığı First Blood Er Meydanı, yükleme ve kurulum yapmadan oynayabileceğiniz tarayıcı tabanlı bir MMOFPS oyunudur. Facebook üzerinden de oynanabilen oyuna Facebook hesabınızla giriş yapabilir ve hızlıca savaşlara girebilirsiniz.
 
Tarayıcı tabanlı olmasına rağmen çok sayıda silah ve mühimmat seçeneği sunan First Blood Er Meydanı'da seviye sistemi de bulunmakta. Savaşlara katılıp rakiplerinizi öldürdükçe seviye atlayabilir ve seviyenizi yükselttikçe de daha yüksek özelliklere sahip silahlar alabilirsiniz.
 
First Blood
 
Oyunda üzerinizde aynı anda bıçak, tabanca, bomba ve ana silahınızı bulundurabiliyor ve ölen oyuncuların yere düşen silahlarınızı kendi silahnız ile değiştirebiliyorsunuz. Farklı büyüklüklerde çeşitli haritaların bulunduğu First Blood'da oyunun seyrini değiştirecek kritik pusu noktaları da bulunuyor. 
First Blood Oyununa Kayıt Ol ve Oynamaya Başla!

First Blood Oyunu Yorumları:

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2023 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın