Han Savaşları kayıt ol
Metin2 oyunu oynaMetin2 Shakes & Fidget oyunu oynaShakes & Fidget Goodgame Empire oyunu oynaGoodgame Empire Goodgame Empire: World War III oyunu oynaGoodgame Empire: World War III Big Farm oyunu oynaBig Farm World of Tanks oyunu oynaWorld of Tanks Goodgame Gangster oyunu oynaGoodgame Gangster Fishao oyunu oynaFishao
Etiketler: Han Savaşları kayıt ol, Han Savaşları oyna, Han Savaşları video, Han Savaşları üye ol, Han Savaşları nasıl oynanır, Han Savaşları kaydol, Han Savaşları Türkiye, Han Savaşları tr, Han Savaşları online, Han Savaşları rehberi, Han Savaşları genel bilgiler, Han Savaşları bilgi, Han Savaşları resimleri, Han Savaşları trailer, khan wars
Ortaçağ hükümdarı olarak kaleni kuracak ve ordunu silahlandıracaksın. En büyük düşmanlarını ihanet ve savaşlarla dolu bir dünyada yen.

Kral veya çar olarak imparatorluğunu yönet ve halkını refaha kavuştur! Taktiksel yeteneklerini göster ve tarih yaz.

Bu ortaçağ tarayıcı oyununda, 11 benzersiz ırk arasında tercih yapabilir, gerçek zamanlı karmaşık stratejiler kullanabilir, 16 farklı savaş ve kuşatma üniteleri, 11 özel üniteler eğitebilir, çeşitli binalar inşaa edebilir, 13 yetenek ve daha birçok oyun özellikleri kullanabilirsiniz. Dünyanın her yerinden binlerce oyuncuyla rekabet ederken, birinci sınıf bir eğlence yaşayabilirsiniz.

  • 9 halktan birini seç
  • 23 üzerinde savaş ve kuşatma birlikleri
  • İmparatorluğunda 15 çeşit bina inşa et
  • Kahramanın için 11 öğrenilebilinen yetenek
  • 2008 yılının en iyi browser oyunu: En iyi strateji oyunu

Han Sava�lar�

Irklar

Han Savaşları, size 11 farklı ulusların özel bonusları ve eşsiz savaş birimleri arasında bir seçim sunmaktadır. Akılıca seçim yapın ve oyun stratejinizi ulusların özelliklerine göre ve başarılı olmak amacıyla oluşturun.

Kaleniz

Oyuna kendi kalenizle ve seçeceğiniz geliştirme yoluyla başlıyorsunuz. Ordu ve kaynak binaları arasındaki en iyi dengeyi bulmalısınız, çünkü bunlar güçlü bir imparatorluğun temelleridir.

Savaşlar

En iyi ordu düzenini ve en iyi dengeyi oluşturmanız için farklı birimlerin arasında seçim yapın - Süvari, Kuşatma makineleri, Okçular ve Piyade yoksa yenilgi yaşayacaksınız. Bu kadar basit. Güçlü bir ordu eğitin, fakat daha fazla sayıda olmaları daima zafere neden olmayacak, çünkü aynı zamanda, dikkatli ve akıllı olmak gerekir.

Han Sava�lar�

Yetenekler

Kahramanınızın yeteneklerini geliştirin ve izleyeceğiniz yolu seçin - daha fazla savaş yeteneği, savaş sırasında size avantaj sağlayacak ancak ekonominizi zayıflatacak. Gelişim yolunuzu kendiniz seçin ve en iyi stratejiyi oluşturarak, oyundaki en Büyük Hanlardan biri Siz olun!

Multiplayer

Müttefiklerinizi akılıca seçiniz, zor anlarda size yardımcı olabilirler. Klanlar oluşturun, başkaları ile savaşın ve Hayalet Hanlar fethedin!

Han Savaşları Oyununa Kayıt Ol ve Oynamaya Başla!

Han Savaşları Facebook Duyuruları:

Han Savaşları Oyunu Yorumları:

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın