Heroes of Gaia kayıt ol
 • 2.4 (13 oy)
 • Grafikler: Düşük
 • Yaş:
 • Exp. Oranı: Düşük
 • Dil: İngilizce
 • Oynanabilirlik: Orta
 • Boyut: -
 • Türü: Savaş / Flash
 • Kategori: Browser
 • Yayımcı: Snail
Shakes & Fidget oyunu oynaShakes & Fidget Goodgame Empire: World War III oyunu oynaGoodgame Empire: World War III Big Farm oyunu oynaBig Farm World of Warships oyunu oynaWorld of Warships Legends of Honor oyunu oynaLegends of Honor World of Tanks oyunu oynaWorld of Tanks Goodgame Gangster oyunu oynaGoodgame Gangster Goodgame Empire oyunu oynaGoodgame Empire Fishao oyunu oynaFishao
Etiketler: Heroes of Gaia kayıt ol, Heroes of Gaia oyna, Heroes of Gaia video, Heroes of Gaia üye ol, Heroes of Gaia nasıl oynanır, Heroes of Gaia kaydol, Heroes of Gaia Türkiye, Heroes of Gaia tr, Heroes of Gaia online, Heroes of Gaia rehberi, Heroes of Gaia genel bilgiler, Heroes of Gaia bilgi, Heroes of Gaia resimleri, Heroes of Gaia trailer, hog, heroes, kale oyunu

Heroes of Might and Magic furyasının son jenerasyon web oyunlarıyla buluşmasından bir sanat eseri doğdu! Kahramanını geliştir ve Heroes of Gaia Toprakları’nda kılıcının hükmünü sür. Sonu bilinmeyen bu destana sende katıl..

Erdem: Çok daha gerçekçi, eğlenceli ve kolay kontrol edilebilir, benzersiz bir savaş sistemi!
Cesaret: Kahraman olmak istemeyen bir asker iyi savaşamaz. Liderliğe giden yol, güçlü düşmanları dize getirip, yeni kalelere sahip olmaktan geçiyor.
Efsane: Havuzlar, Anka Kuşu’ndan türemiş uçan yaratıklar, farklı ırklar ve eşsiz ortamlar seni büyülü diyarların tam içine yolluyor.
Güzellik: Oyundaki grafiklerin her biri farklı sanat eseri.
Türkiye'deki benzerlerinden görsel, teknolojik ve destek anlamda tamamıyle üstün bir oyun!


Heroes of Gaia

HEROES OF GAIA HİKAYESİ

KADİM VE GİZLİ TARİHLER

Güzel Tanrıça Gaia, hem karanlığın kraliçesi hem de ışığın prensesiydi. Yarattığı dünyada gün ve gece dengede, tüm canlılar uyum içindeydi. Savaşsalar da sevişseler de eski bilgeliğe göre yaşarlardı.

Sonra Gaia’nın oğulları yeni tanrılar geldi. Elflerin Tanrısı Oberon en büyükleriydi, onun karanlık ikizi Orkların tanrısı Krumm ve insanların tanrısı da pırıltılı güneş, Mithra’ydı. Ama Gaia’nın gözdesi, en küçük oğlu adı unutulmuş bir tanrı daha vardı. Onu şimdi çok başka bir isimle anarlar…

Yeni tanrılar yeryüzündeki güçlere şekil verdiler, her biri ayrı bir güce ve ırka hükmederek kuvvetlendiler. Ama anneleri Gaia’nın şefkatini ve sınırsız hoşgörüsünü kötüye kullanarak eski bilgeliğin kurallarını çiğneyen müritlerine göz yumdular. Onlar hırsa kapılınca dört ırkın arasındaki denge de bozuldu ve tanrılar arasında da kavga çıktı.

Katilin kim olduğunu kimse hatırlamıyor. Bin yıldan fazla zaman geçti ama bir gün ağabeylerinden biri savaş meydanında küçük kardeşi buldu. Parıltılı mızrağıyla böğrünü deşti. Genç tanrı, yarasını avuçlayarak dizlerin üzerine çöktü ve ölmeden önce haykırdı.

Heroes of Gaia


Tanrıça’nın kulakları oğlunun feryadını duymuştu. Dağlar titredi, nehirler taştı. Gaia’nın gözyaşları dünyaya bir tufan getirdi. Sular çekildiğinde Gaia artık kurak bir savaş alanına dönmüştü.

Şarkılar sustu, ağıtlar yakıldı, yetenekli ustalar artık silah yapıyor, âşık olması gereken gençler savaşa gidiyordu. Tüm dünya sonu gelmeyecekmiş gibi görünen bir seferberlik dönemine girdi. Tanrıça çocuklarına tek söz bile etmedi. Onların kalbini bile kıramayacak kadar saf olan Gaia her şeyi ardında bırakıp sırra kadem bastı.

Dünyanın küllerinden yeni bir tanrı doğdu. Küçük kardeş ölümden geri döndü ve eski adını unuttu. Bugün herkes onu hortlakların ve nekromansinin tanrısı Nergal olarak bilir. O da bu kavgada yerini aldı.

Yeşil derililer, kadim halk, yürüyen ölüler ve insanlar. Hepsi de artık tek başlarına her şeye hâkim olmak için amansız ve kuralsız bir mücadele içindeydiler.

Gaia’nın tapınakları savaşlarda bir bir yok edildi. Rahipleri avlandı, dağlara ve kuytulara çekilmeye zorlandı. Deli diye taşlandı, isimleri kitabelerden silindi. Gaia’nın ölümünden tam bin yıl sonra Tanrıça’nın son rahibi Ahmose insanlara son bir mesaj bıraktı.

Bir gün bir bilge kral gelecek, fesadı yenip tüm ırklara hâkim olacak. Cesareti, gücü ve erdemi tahta çıkaracak ve Gaia’ya yeniden barışı getirecek. İşte o zaman Tanrıça geri dönecek!

Çünkü Gaia’da uğrunda savaşmaya değer tek şey vardır, o da BARIŞ!

HoG, Heroes of Might and Magic (HoMM)baz alınarak yaratılmış multiplayer (çokoyunculu) bir oyundur. Amaç basit olarak çok sayıda ordu kurmak ve Gaia'ya hükmetmeye çalışmaktır.

Heroes of Gaia

HEROES OF GAIA OYUNU İÇİN HIZLI KURS

Başlangıçta yapılması gereken bazı şeyler:

  • İkinci bir Kahraman al - Kahraman Kulesi ve Meyhane inşa et. Kahramanlar Meyhaneden alınabilir.
  • Bütün binaları inşa et ve seviyelerini 2 yap
  • Bütün büyüleri Seviye 1 olarak araştır. (Büyü Kulesi içerisinden)
  • Bütün Günlük ve Kahraman görevlerini kabul et ve tamamla. Bu sayede Tecrübe, Şöhret, Kaynak ve başka hediyeler kazanacaksın.
  • Günlük olarak Yel Değirmenini ziyaret et. Bu sana ücretsiz kaynak sağlayacaktır.
  • Günlük olarak Su Değirmenini ziyaret et. Bu sana ücretsiz altın sağlayacaktır.
  • Bir birliğe gir. (Bu düşük şöhretli oyuncular için biraz zor olabilir)
  • Heroes of Gaia oyunundan çıkmadan önce Kahraman Kulesi içerisinden "Kale Savunma Kahramanı" atamayı ihmal etme. Kahramanda asker olmasa bile kaleni koruması için koruma ataman gereklidir.


Heroes of Gaia

Esaslar
Heroes of Gaia oyununa ilk olarak bir kale ve bazı binalar(eğer başlangıç rehberini tamamladıysanız), biraz askeriyle birlikte bir Kahraman ve birtakım kaynaklarla başlarsınız.

Eğer yeni bir oyuncuysanız, tamamen kalenizin gelişimine odaklanmalısınız ve düşük seviye NPC (Oyuncuya ait olmayan canavarlar gibi) hedeflerine saldırmalısınız.

Heroes of Gaia oyununda 3 ana alan vardır: Kalenizin içi, Dünya Haritası ve Savaş ekranı.

Kale İçi
Kale içerisindeyseniz hedefiniz, binaları inşa etmek ve yükseltmek, büyüleri araştırmak ve geliştirmek, asker üretmek/iyileştirmektir. Yeni bir oyuncuysanız kalenizin içerisinde yapacağınız çok iş vardır. En önemli işlerinizin başında da Ana Görevler içerisinde yapmanız gereken görevleriniz gelir. Bu görevleri tamamlayarak ödüllerini alabilirsiniz. Bina inşaatları ve yükseltmeleri büyük miktarlarda şöhret kazandırabilir. Çok şöhret demek daha fazla miktarda Kahraman alabilmek, daha fazla maden işgal edebilmek, daha fazla kale fethedebilmek ve birçoğudur.

Binalar basit olarak Belediye Binası içerisinden inşa edilirler. Belediye binasını açarak inşa etmek istenilen binanın yanındaki "İnşa" butonuna basarak inşaat başlatılabilir. Eğer bu buton Gri konumdaysa binayı inşa etmek için yeterli kaynağınız yoktur ve öncelikli olarak bu kaynakları temin etmeniz gereklidir.

Bir binayı inşa ettikten sonra binayı tıklayarak daha sonra gelen açılır pencere içerisinde "Yükseltme" seçeneğini kullanabilirsiniz.

Bir kere Büyü Kulesi inşa ettiyseniz, beceriler ve büyüler bu bina içerisinden araştırılabilir ve geliştirilebilir. Bu kule içerisinden inşa edeceğiniz büyüler iki şekilde kullanılabilir. Savaşlarda veya Kale Komutanında. Kale Komutanındaki büyülerin etkili olabilmesi için Kahraman Kulesi içerisinden büyüleri öğrenmiş olan Kahramanın, Kale Komutanı olarak atanmış olması gereklidir.

Sonuç olarak, Heroes of Gaia oyununda bir adet kışlanız ve arenanız varsa asker üretebilir ve fantazi dünyasına doğru yola çıkabilirsiniz. Ünitelerin eğitim masrafları vardır ve eğitilmeleri zaman alır. Onlar Kışlada eğitililer ve Kahraman'a atanırlar. Kahramanınız seviyesi ile doğru orantılı olarak yanına asker alabilme kapasitesine sahiptir.

Büyü Kulesi içerisindeki beceriler kaynaklarınızın daha hızlı dolmasını sağlar ve size değişik özellikler katar.

Heroes of Gaia Oyununa Kayıt Ol ve Oynamaya Başla!

Heroes of Gaia Facebook Duyuruları:

Heroes of Gaia Oyunu Yorumları:

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2022 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın