Kapı Hospital kayıt ol
  • 2.3 (18 oy)
  • Grafikler: Orta
  • Yaş:
  • Exp. Oranı: Düşük
  • Dil: Türkçe
  • Oynanabilirlik: Orta
  • Boyut: -
  • Türü: Sanal Yaşam / Flash
  • Kategori: Browser
  • Yayımcı: Upjers
Metin2 oyunu oynaMetin2 Shakes & Fidget oyunu oynaShakes & Fidget Goodgame Empire oyunu oynaGoodgame Empire Goodgame Empire: World War III oyunu oynaGoodgame Empire: World War III Big Farm oyunu oynaBig Farm World of Tanks oyunu oynaWorld of Tanks Goodgame Gangster oyunu oynaGoodgame Gangster Fishao oyunu oynaFishao
Etiketler: Kapı Hospital kayıt ol, Kapı Hospital oyna, Kapı Hospital video, Kapı Hospital üye ol, Kapı Hospital nasıl oynanır, Kapı Hospital kaydol, Kapı Hospital Türkiye, Kapı Hospital tr, Kapı Hospital online, Kapı Hospital rehberi, Kapı Hospital genel bilgiler, Kapı Hospital bilgi, Kapı Hospital resimleri, Kapı Hospital trailer
Kapı Hospital'in başhekimi olmak ister misin? Öyleyse hemen oyuna başla ve iflas etmek üzere olan atıl durumdaki bu hasteneyi şehrin en güzel yeri yap. Etrafı temizle, hastalarla ilgilen, yeni aletler alıp muayene odaları açarak daha fazla hastayı daha kısa sürede iyileştir ve paraları topla. Hastane dışındaki acil olaylara gitmeyi de ihmal etme, unutma sen bir başhekimsin! İnsanlar senden yardım bekliyor.
 
Kap� Hospital
 
Her hastalık için tam olarak bir ilaç var, ne kadar çok hasta iyileştirir isen, hastaneni o kadar büyütebilirsin! 

Baslangıçta kendini hastanende bulacaksın ve Profesör sivri zeka sana bir kaç adımda oyunu öğrettikten sonra hastalarını tek başına tedavi etmeye başlayabilirsin.

Hastaya bir kere tıklayarak Hasta defterine girebilirsin. Buradan ne tür acıyı çektiğini, hastalığın düzelmesi ne kadar süreceğini ve tedavi için ne kadar ödeyeceğini görebilirsin. 
 
Kap� Hospital

Teklif seçenekleri
Hastaların tedavi için önerdiği ücret teklifi eğer çok düşük ise, hastaları ya “dışarıya atabilirsin” ve eve yollayabilirsin, ve ya hastayı başka bir oyuncuya “Havale edebilirsin”.

Teklifi kabul etmek istiyor isen, hastayı yakasindan tutup tedavi odasına sürükleyerek tedavisine başlayabilirsin. (daha fazlasini “Odalar” yardım menüsünden okuyabilirsin). Hasta tedavi olduğu esnada, fare ile odanın üzerine geçersen tedavi durumunu görebilirsin. Bir Alet ucu geri kalan tedavi süresini ve henüz tedavi edilmeyen hastalakları gösteriyor. 

Tedaviyi hızlandırmak için, 
Hastaya gereken ilaçları ilaç dolabından çıkar! Fareyi ilaçin üzerinde sürüklersen, hangi hastalıklara iyi geldiğini ve zamanı öğrenebilirsin. Tedavi için gereken ilaçları Şehirde öğrenebilirsin. (Daha fazla bilgiyi şehirler hakkında olan yardım noktasında okuyabilirsin). 

Kap� Hospital

Birden fazla hastalıklığın tedavisi 
Hastayı iki tedavi arası dinlendirmek için kendisini hasta yatağınayatırman yeterli. Hemşire tarafından yapılan ek tedaviler, mesela “tansiyon ölçmek” gibi, hastanın moralini düzeltir (“hastalar” yardım menüsünde daha fazla bilgi edinebilirsin). 
Hastayı hasta yatağından bekleme odasına gönderir isen bir dahaki hastalığı tedavi etmeye devam edebilirsin. Tüm ağrıları yok ettikten sonra, kendisi fatura istiyecek. Sekretere çekerek, faturasını kes. Hasta, ücreti ödedikten mutlu ve huzurlu şekilde hastanenden ayrılıyor, sende kazanmış paran ile hastaneni temizletip daha fazla olda satın alabilirsin. 

Neden HospiTaler? 
HospiTaler’e (hT) hastalarına ilaç almak için, hastanendeki çöpleri toplamak için, mimardan oda satın almak için, oda inşa etmek için, hasta yönlendirmeleri kabul etmek için, hediye veya küçük yaramazlıkları göndermek için ihtiyacın var. Ya başarılı şekilde tedavilerini yaparsan, hastalarını başkalarına yönlendirirsen ve bunun için para alırsan veya görevleri hal ederek kazanabilirsin. Ayrıca Coin’ları hD değiştirebilirsin. 
 
Kap� Hospital

Puanlar ne için? 
Level almak için puanlara ihtiyacın var. Her Level yükselişte yeni hastalıklar, daha doğrusu yeni ilaçlar ve yeni oda planları açılıyor. Puanları görevlerden ve hastaları tedavi ederek kazanabilirsin. 
 
Kapı Hospital Oyununa Kayıt Ol ve Oynamaya Başla!

Kapı Hospital Oyunu Yorumları:

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın