Karahan Online kayıt ol Karahan Online giriş
 • 2.7 (64 oy)
 • Grafikler: Orta
 • Yaş:
 • Exp. Oranı: Yüksek
 • Dil: Türkçe
 • Oynanabilirlik: Yüksek
 • Boyut: 2.95 GB
 • Türü: Savaş
 • Kategori: MMORPG
 • Yayımcı: Mayn Games

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

 • OS: Windows 98, XP, 2000, Vista
 • CPU:  Pentium III 800 Mhz
 • RAM: 512MB
 • Grafik: GeForce FX 5200 veya Radeon 7600 64 MB
 • Direct: X 9.0c
 • Hard Disk:  3 GB (Client Size: 2.6 GB)

Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • OS: Windows 98, XP, 2000, Vista
 • CPU: Pentium IV 2.4 Ghz
 • RAM: 1 GB
 • Grafik: GeForce FX 5600 veya Radeon 9550 128MB
 • Direct X: 9.0c
 • Hard Disk: 3 GB (Client Size: 2.6 GB)
Metin2 oyunu oynaMetin2 Shakes & Fidget oyunu oynaShakes & Fidget Goodgame Empire oyunu oynaGoodgame Empire Goodgame Empire: World War III oyunu oynaGoodgame Empire: World War III Big Farm oyunu oynaBig Farm World of Tanks oyunu oynaWorld of Tanks Goodgame Gangster oyunu oynaGoodgame Gangster Fishao oyunu oynaFishao
Etiketler: Karahan Online kayıt ol, Karahan Online oyna, Karahan Online video, Karahan Online üye ol, Karahan Online nasıl oynanır, Karahan Online kaydol, Karahan Online Türkiye, Karahan Online tr, Karahan Online rehberi, Karahan Online genel bilgiler, Karahan Online bilgi, Karahan Online resimleri, Karahan Online trailer, twelvesky 2,

Karahan Bir Dövüş sanatları MMORPG oyunudur.

Karahan savaş teknikleriyle pek çok oyuncu tarafından sevilen bir oyundur. Kadim Doğu taktiklerini severek sergileyeceksiniz. Doğu tarihine meraklıysanız eminiz ki Karahan tam size göre. Karahan size neler sunuyor, bir göz atmanızı öneririz.

Harika Savaşlar
İzlenesi Mücadeleler

Canavarları avlamak. Takımlar kurarak farklı büyük canavarların üstesinden gelmek. Çeşitli taktiklerle canavarları alt etmek! Güzel bonuslarla eşyalarla oyunun tadını çıkarmak!

Karahan

Savaşlar

Karahan 3 temel savaş tipi içerir:
Saatli Savaşlar
Toplam 157 level baz alınarak oyunda 24 farklı saatli savaş vardır. Bu savaşların amacı oyuncuları diğer savaşlara hazırlamaktır.
Kilit Nokta
Kilit Nokta Savaşı 3 saat arayla yapılır. Bu formasyonu ele geçiren oyuncunun kavmine ve ittifakına, avlanma sırasında daha çok tecrübe kazanabileceği haritaların kapıları açılır.
Kutsal Taş Savaşı
Kutsal Taş Savaşı 4 kavmin müthiş mücadelesidir. 3 saat süren savaşta oyuncular düşman kavimlerin taşlarını ele geçirmeyi amaçlar. Bu sayede kavimlerine güç avantajı sağlayacaklardır.

PVP

PVP bazlı bu oyun, oyunculara belirlenmiş haritalarda diğer kavimlere karşı tüm güçlerini sergileyebilecekleri mücadele imkanı verilir. Kendileri ve kavimleri için savaşan oyuncular Cesaret Puanı kazanırlar ve bunu daha sonra CP takası ile çeşitli ünvan alımı için kullanabilirler.

Koruma Taşları

Bu taşlar düşmanların şehirlerde kaos ortamı oluşturmasını engellemek içindir. Ancak istila zamanlarında düşmanlar işlerini kolaylaştırmak için bu koruyucu bariyerleri kırmayı amaçlayacaklardır.

“Destansı Karahan macerası”

Karahan

TOPLULUK SİSTEMİ

Gök Kavim
Gök Kavim bir zamanlar sadık bir Ejder olan Kara-Han tarafından yönetilmektedir. Kadim topraklarda güç birliğinin amaçlandığı zamanlarda fikirlerini kavimdaşlarıyla paylaştığından sürgün edilmiştir. İhanete uğramış hissettiğinden daha güçlenip geri gelmek ve hayalini gerçekleştirmek için and içmiştir. Gök Kavim'e katılmak için oyuncular uzman olmalı ve belirlenen tarihte şehirlerinin Han'larıyla konuşmalıdırlar.
İttifak
İttifak özelliği, 2 kavmin ortak bir amaç doğrultusunda barış anlaşması imzalamasına dayanır. Bu sayede rahatça birbirilerinin haritalarını ziyaret edebilirler ve ticaret yapabilirler.
Takım
Takım Sistemi oyunculara birlikte avlanma ve daha hızlı tecrübe kazanma imkanı sağlamaktadır.
Seçim
Uzman 1 levelinde ve 1000 CP sahibi bir oyuncu Kavim Lideri seçiminde oy kullanma ve isterse Kavim Lideri adayı olma hakkını kazanır.

Sürekli Büyüme
Beceriler
Beceri Sistemi oyuncuların farklı durumlarda uygulayacağı tekniklerin bir bütünüdür. 3 ana tip beceri vardır: Tek vuruş, çoklu vuruş ve alan vuruşu.
Silah Güçlendirme
Farklı malzemeler ile eşyalarını daha değerli daha güçlü hale getirmek mümkündür

Sonsuz Düzenleme Seçenekleri
Kostümler
Sadece Eşya Dükkanı'ndan satın alınabilen Kostümler (tam takım) Altın/Gümüş Tılsımı ile birlikte aktif edildiğinde oyuncu statlarını yükselten gizemler içerir.
Ünvan
Unvan sistemi PVP merkezli bir sistem olup oyuncunun hüner atak ve hüner defansını her unvan kazanımında daha yükseltmeyi hedefler.
Aile
Aile sistemi oyuncuların aynı amaç doğrultusunda toplanmalarına imkan sağlar. Ayrı bir sohbet sistemi de buna dahildir.

Karahan

Pet Büyütme  & Canavar Evcilleştirme

Pet
Petler sahiplerine atak, defans ve çeşitli özellikleriyle yardım eden gizemli yaratıklardır. Sahipleriyle birlikte gelişim göstermeye meğillidirler.
Binek
Binekler sürücülerinin daha ölümcül ve hızlı olmalarını sağlayan çeşitli özelliklere sahiptirler.

Ticaret İmkanları!
Eşya Dükkanı
Eşya Dükkanı sistemi Hanpara adındaki özel oyun içi sanal para birimiyle satın alınabilen eşyaları barındırır. Eşya Dükkanı penceresinin sol altında bulunan tuş yardımıyla Hanpara satın alımını gerçekleştirebilirsiniz.
Takas
Takas Sistemi oyunculara nadir eşyalarını farklı eşyalar ile değiştirme şansını tanır.

“Savaş sanatlarıyla bir MMORPG, Karahan! Katılın ve bir Efsane olun”

Karahan

KAVİMLER

KADİM GÖKKAVİM
Gökkavmin son kalan onikilerinden Kara-Han, bir zamanların efsanevi kılıç ustası Çağ-Han'a ait olan efsanevi kılıcın tek ve yegane sahibidir. Kadim Ustaların bu tek varisi "Bütün Savaşları Sonladıracak Son Savaş" için anahtarı ellerinde tutmaktadır.

Muhteşem Ejder
Diğerlerine kıyasla daha ortalamadırlar. Çok uç derecede güçlü bir yanları olmayan dengeli ve oturmuş karakterlerdir. Kılıç, pala ve savaş eldiveninde uzmanlaşırlar. Kılıç ve pala daha yakın mesafe silahlarıyken savaş eldiveni Ejder Budunu üyelerinin iç güçlerini kullanrak uzun mesafelere saldırılar yapmasına olanak verir

AZAMETLİ Yılan
Diğer budunlara oranla bedensel hünerleri düşük de olsa bunu üstün silah tasarımlarıyla kapatan bir topluluktur. Azametli Yılan Kavmi’nin diğerlerine daha üstün olan ani saldırıları düşmanlarını hızla bertaraf etmek için düşünülmüştür. Yılan Kavmi’nin kendilerine özel bir silahı vardır. Kopuz. Görünüşte zararsız olan bu aletin uzan mesafelerden sse dalgalarını kullanarak düşmanları öldürebilmesinden dolayı sıklıkla suikastler için kullanılır.

Azgın Pars
Azametli Yılan Kavmiyle kıyaslandığında onların tam tersi gibidirler. Bedensel özellikleri ve güçleri çok daha üstündür. Hünerleri diğer iki kavimden de daha yüksektir. Boyutlarıyla ölçüldüğünde nispeten güçsün olan devasa silahlar taşırlar. Ama düşük saldırıları hızları sizi yanıltmasın; güçlü yapıları sayesinde çok fazla hasar verirler, bu özelliklerini unutmak çok sayıda savaşçının ölümüne neden olmuştur.

Karahan Online Oyununa Kayıt Ol ve Oynamaya Başla! Karahan Online İndir

Karahan Online Facebook Duyuruları:

Karahan Online Oyunu Yorumları:

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın