KingsRoad kayıt ol
Metin2 oyunu oynaMetin2 Shakes & Fidget oyunu oynaShakes & Fidget Goodgame Empire oyunu oynaGoodgame Empire Goodgame Empire: World War III oyunu oynaGoodgame Empire: World War III Big Farm oyunu oynaBig Farm World of Tanks oyunu oynaWorld of Tanks Goodgame Gangster oyunu oynaGoodgame Gangster Fishao oyunu oynaFishao
Etiketler: KingsRoad kayıt ol, KingsRoad oyna, KingsRoad video, KingsRoad üye ol, KingsRoad nasıl oynanır, KingsRoad kaydol, KingsRoad Türkiye, KingsRoad tr, KingsRoad online, KingsRoad rehberi, KingsRoad genel bilgiler, KingsRoad bilgi, KingsRoad resimleri, KingsRoad trailer
KingsRoad, Rumble Games tarafından yayınlanan tarayıcı tabanlı bir MMORPG oyunudur. Fantastik bir dünyada geçen oyunda gölgelerin efendisi Adamar'ın acımasız asker ve yaratıklarına karşı savaşıyorsunuz.
 
KingsRoad'a oyunu genel hatlarıyla tanıtan kısa bir eğitim ile başlangıç yapıyorsunuz. Eğitimi tamamladığınızda ise karakteriniz için sınıf seçmeniz gerekiyor. Savaşçı, büyücü ve okçu olmak üzere 3 farklı sınıf seçeneğinin bulunduğu oyunda her sınıfın farklı skill, silah ve aksesuarları bulunmakta.
 
KingsRoad
 
Tarayıcı üzerinden oynanmasına rağmen kaliteli grafik ve görsel efektlere sahip olan KingsRoad'da size verilen tehlikeli görevleri yerine getirmekle yükümlüsünüz. Görevler ise farklı bölgeleri düşmanlardan kurtarmak şeklinde kurgulanmış. Her bölgede farklı özellikte düşmanlar ve finalde sizi karşılayan güçlü canavarlar bulunuyor.
 
KingsRoad
 
Parti sisteminin yer aldığı oyunda kendi partinizi kurup arkadaşlarınızı davet edebilir veya oyuncu arayan partilere giriş yapabilirsiniz. Böylelikle görevleri daha hızlı ve kolay şekilde yerine getirebilir ve daha fazla para/eşya kazanabilirsiniz.
KingsRoad Oyununa Kayıt Ol ve Oynamaya Başla!

KingsRoad Facebook Duyuruları:

KingsRoad Oyunu Yorumları:

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın