Miramagia kayıt ol
Metin2 oyunu oynaMetin2 Shakes & Fidget oyunu oynaShakes & Fidget Goodgame Empire oyunu oynaGoodgame Empire Goodgame Empire: World War III oyunu oynaGoodgame Empire: World War III Big Farm oyunu oynaBig Farm World of Tanks oyunu oynaWorld of Tanks Goodgame Gangster oyunu oynaGoodgame Gangster Fishao oyunu oynaFishao
Etiketler: Miramagia kayıt ol, Miramagia oyna, Miramagia video, Miramagia üye ol, Miramagia nasıl oynanır, Miramagia kaydol, Miramagia Türkiye, Miramagia tr, Miramagia online, Miramagia rehberi, Miramagia genel bilgiler, Miramagia bilgi, Miramagia resimleri, Miramagia trailer
Travian tarafından yayınlanan Miramagia fantastik ögelerin yer aldığı tarayıcı tabanlı bir RPG oyunudur. 2011 yılında yayına başlayan ve "Yılın Browser Oyunu", "Yılın MMO Oyunu" gibi ödüllere layık görülen Miramagia büyünün hüküm sürdüğü bir atmosfere sahip. 
 
Mage, Sorcerer, Druid ver Shaman olmak üzere 4 farklı karakter sınıfının yer aldığı oyunda her sınıfın kız ve erkek karakter seçeneği bulunmakta. Çaylak bir büyücü olarak başladığınız oyunda ilk büyünüzü yapmayı öğrendikten sonra bir ejderha yumurtasının çatlamasını sağlayarak yavru ejderhayı sahiplenmeli ve sizinle birlikte gelişmesini sağlamalısınız.

Miramagia

Miramagia'da size ayrılan arazide bulunan çeşitli alanlarda bitkiler yetiştirerek yeni büyüler öğrenmeye çalışıyorsunuz.
Miramagia Oyununa Kayıt Ol ve Oynamaya Başla!

Miramagia Oyunu Yorumları:

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2023 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın
Biltek Tasarım