Nemexia kayıt ol
Shakes & Fidget oyunu oynaShakes & Fidget Goodgame Empire oyunu oynaGoodgame Empire Goodgame Empire: World War III oyunu oynaGoodgame Empire: World War III Big Farm oyunu oynaBig Farm World of Tanks oyunu oynaWorld of Tanks Goodgame Gangster oyunu oynaGoodgame Gangster Fishao oyunu oynaFishao
Etiketler: Nemexia kayıt ol, Nemexia oyna, Nemexia video, Nemexia üye ol, Nemexia nasıl oynanır, Nemexia kaydol, Nemexia Türkiye, Nemexia tr, Nemexia online, Nemexia rehberi, Nemexia genel bilgiler, Nemexia bilgi, Nemexia resimleri, Nemexia trailer

Nemexia'da Oyunun Amacı, Yüce Yıldız Geçidi (YYG)'ni kurmaktır.

Daha önce hiç kimse ırklar arası barışa kötü gözle bakmadı, şimdi yıllar süren savaş sonunda artık sorun ırklar arası boyutunu aştı. Onur, artık kimsenin umrunda değil; İnsanlar, İnsanları.. Tertetler, Tertetleri.. Nokslar, Noksları öldürüyor.  Düşüncesiz güç çekişmeleri, ırkları arasındaki ilişkileri eski haline getirilemeyecek şekilde mahvetti. Bir zamanların üç büyük Irk'ları, Konfederasyon, Tertetler ve Nokslar tamamen küçük çatışma gruplarına bölündüler..
Kendilerini kurtarmak için ve ya ortak bir düşmanı alt edebilmek için, herkes herkesle anlaşma yapmaya razı.

Tüm bu acımasız gruplar, üyelerini her zaman değiştiriyor, ihtiyaçları kalmadığı zaman ortadan kaldırıyor ve ihtiyaç duyduklarında herkesi tüm güçleriyle gruplarına dahil olmaları için cezbediyorlar. Bütün bunlara sonuç olarak, artık kahinatta büyük topluluklar yok, sadece, yaşamlarını sürdürebilmek için pis işlere başvuran küçük gruplardan ibaret bir kahinat.
Bir grubun, büyük bir uzay imparatorluğu kurabilmesinin tek yolu; Yüce Yıldı Geçidini inşa ederek, sınırsız güce ulaşmasıdır. Sözü edilen Yüce Yıldız Geçidi (YYG) herkesi, kusursuz ilime, bilgiye ve bunlarla beraber sonsuz gücü elde edebilecekleri transandantal bir bölgeye götüren bir taşıma aracıdır.

Şimdilerde ise, tüm gruplar bütün ırklarla iş birliği yapmadığı sürece inşa edilemeyecek olan Yüce Yıldı Geçidini ele geçirebilmek için gereken her şeyi yapıyorlar. Her ırk, (YYG)'ye güç sağlayacak çok özel bir Obelisk inşa etmek zorunda, bu üç Obeliskten bir tanesinin bile eksik olması durumunda YYG inşa edilemez. Güneşlere saldırarak bu Kristalleri kazanabilirsiniz.

Şimdi akıllardaki tek soru, YYG'ni inşa edecek olan ittifakta yer alacak ve tarihin, Ün Salonu sayfasına adını yazdıracak olanlar kimler ?
Bu görev yerine getirildiği zaman, DeathMatch adını verdiğimiz kısa bir delirme partisi düzenleyeceğiz. DeathMatch bitiminden sonra, Nemexia'da yeni bir çağ ile beraber Tur tekrardan başlatılacaktır.

Nemexia

İttifak Gezegenini Kurmak, Oyunun amacı doğrultusunda atılacak ilk ve en önemli adımdır - Yüce Yıldız Geçidi inşaatı oyunun amacıdır.

Nemexiada 3 Irk vardır: Konfederasyon, Tertetler ve Nokslar. Bu 3 ırk can düşman olmalarına rağmen, oyunun amacını gerçekleştirmek için birbirlerine ihtiyaç duymaktadırlar artık. Her ne kadar istemeselerde Oyunun hedefine ulaşmak için birlikte hareket etmek zorundadırlar.

Şimdi seçimini yapmalısın..

Konfederasyon mu ? Tertetler mi ? Yoksa Nokslar mı ?

Her ırkın avantajları ve dezavantajları vardır. Ancak dikkatli seçmelisin, çünkü oyun sonlanıncaya dek tekrar seçim yapamayacaksın ve değiştiremeyeceksin.

Nemexia

Gezegeniniz

Geniş ve sonsuz Evrende, küçük bir noktanız var! Kendinize ait bir gezegen ile oyuna başlıyorsunuz ve güçlü ekonomisini, altyapısını ve de endüstrisini geliştiriyorsunuz. Gezegeniniz, binalarınızı inşa edebileceğiniz, 3 ana bölgeye bölük: Hammadde, Endüstri ve Savaş bölgesi

Evren, oyuncuların bir grup Gezegenler ve İttifak gezegenleri oluşturmak ve geliştirmek için bir etkileşim alanıdır.Oyunun her dilde sürümü sınırsız sayıda Evreni olabilir.Bu sayı özel bir dil sürümünün kayıtlı oyuncusuna bağlıdır.

3 Ana Evren türleri vardır:

  • Klasik Evren-Geliştirme,inşaat,yükseltme ve araştırma gibi temel kaynaklar(Her bina,gemi ve araştırma tanımı bağlı tablolarda gorulduğu gibi) normal gelir oranı kullanılır;
  • Hızlı Evren-Klasik ve Ultra-Hızlı Evren arasındaki mümkün olan tüm değerler(hız) kullanılır;
  • Ultra-Hızlı Evren-Mümkün olan  en yüksek değerler(hız) kullanılır.

Nemexia

Galaksi, oyuncuların yarattığı ve onların gezegenlerini geliştirdiği oyun evreninin bir parçasıdır. Her evrende galaksilerin sayısı farklıdır ve oyuncuların sayısı belirler. Evrenin ilk başlangıcında galaksi sayısı birdir. 1. galakside oyuna kaydolan oyuncu sayısı galaksinin %36'sını doldurduğunda 2. galaksi açılır ve %36 sağlandığında diğerleride böyle sürüp gider.

Filonuz inşa ediliyor

Tersane ve Laboratuvar inşa edin. Son teknolojiler için, araştırmalalar yapıp kendi uzay armadanızı yaratın!

  • Konfederasyon'un insanları, dayanıklı ve çok güçlü filoya sahiptir. En güçlü gemileri sayesinde (Ölüm Yıldızı), gezegenleri bile yok edebilirler!
  • Tertetler çok güçlü gemilere sahip ve çok akıllı bir Yapay Zeka tarafından yönetiliyorlar. Bu şekilde, birçok Noks ve Konfederasyon gemisi yok edebiliyorlar. Bu ıkrın özel ünitesi: Titan !
  • Nokslar, bioteknolojik filosuna güvenir. Ünitelerinin birçoğu, gerçekte canlıdır!

Nemexia

Galaksiyi yönetin

Yalnız değilsiniz. Tüm dünyadan binlerce oyuncuyla, güçlü ittifaklar kurun ve büyük savaşlar yönetin. Düşmanlarınıza karşı savaşarak ve gezegen kolonileştirerek, kendi galaktik iparatorluğunuzu gerliştirin. Hedef seçin ve uzaydaki filolarınızı zafere doğru gönderin!

Birlikte oynayın, İttifak gezegeni geliştirin

Nemexia oyununu benzersiz yapan nedir? Her ırktan birer kişiyle ittifak kurun ve tüm takımın kontrol edebileceği ve geliştireceği, kendi İttifak gezegeninizi yaratın. Şimdi de 2 İttifak gezegeni arasındaki savaşı hayal edin! Üç ırkın, tüm ünitelerini kombine etme imkanına sahip olun! Gerçek Uzay Savaşları!

Nemexia da birçok kaynak bulunmaktadır:
- Ekonomik kaynaklar: Metal, Kristal ve Yakıt : bunlar bina, gemi, gemi yükseltmeleri, bilimler vs. için para olarak kullanılmaktadır
- Enerji : binaların inşası için mevcut olan güçtür.
- Nüfus : hangarlardaki boş yeri temsil eder ve gemilerin depolandığı yerdir ,gemiler nüfus boş olmadıgı sürece yapılamaz
- Ozon : çevresel kaynak; enerji üretimine baglı olarak etkilenir ve eğer yeterince bulunmaz ise gezegen geçici olarak kullanılamaz

Nemexia Oyununa Kayıt Ol ve Oynamaya Başla!

Nemexia Oyunu Yorumları:

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2022 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın