World of Warships kayıt ol World of Warships giriş
  • 3.1 (59 oy)
  • Grafikler: Yüksek
  • Yaş:
  • Exp. Oranı: Orta
  • Dil: İngilizce
  • Oynanabilirlik: Orta
  • Boyut: 4.99 GB
  • Türü: Savaş / Aksiyon
  • Kategori: MMO / MMORPG
  • Yayımcı: Wargaming.net
Fortnite oyunu oynaFortnite Shakes & Fidget oyunu oynaShakes & Fidget Goodgame Empire: World War III oyunu oynaGoodgame Empire: World War III League of Legends (LOL) oyunu oynaLeague of Legends (LOL) Big Farm oyunu oynaBig Farm World of Warships oyunu oynaWorld of Warships Legends of Honor oyunu oynaLegends of Honor World of Tanks oyunu oynaWorld of Tanks Goodgame Gangster oyunu oynaGoodgame Gangster Goodgame Empire oyunu oynaGoodgame Empire Fishao oyunu oynaFishao
Etiketler: World of Warships kayıt ol, World of Warships oyna, World of Warships video, World of Warships üye ol, World of Warships nasıl oynanır, World of Warships kaydol, World of Warships Türkiye, World of Warships tr, World of Warships online, World of Warships rehberi, World of Warships genel bilgiler, World of Warships bilgi, World of Warships resimleri, World of Warships trailer

Eklenme Tarihi: 23.08.2016 Oyun tanıtımına geri dön »

Sekiz adet heybetli Alman savaş gemisi ufukta belirdi, hemen arkalarından ise İngiliz kruvazörleri geliyor.

22.08.2016 — Wargaming, dünyanın en büyük interaktif eğlence fuarı gamescom’da uzun zamandır dört gözle beklenen Alman savaş gemilerini görücüye çıkardı. Alman mühendislik harikası, son derece çevik ve güçlü 8 savaş gemisi, 18 Ağustos itibariyle World of Warships limanlarına yanaştı. Sular bununla da durulmuyor zira Alman savaş gemilerini İngiliz kruvazörleri takip ediyorlar.

Oyunun Global Yayın Prodüktörlerinden Artur Plociennik, konuyla ilgili, “Alman savaş gemilerini nihayet sulara salmaktan dolayı son derece heyecanlıyız. Bu çok yönlü gemiler düşmanlarınıza unutamayacakları dersler vermek üzere tasarlandılar. Ayrıca hemen arkalarından oyuna dâhil olmalarını planladığımız İngiliz kruvazörleri de oyunculara tarzlarına yakın bir araç bulmak ya da yeni taktikler geliştirmek için bolca fırsat sunuyor”.

Alman savaş gemileri çeşitli zırh seçenekleri ve 4 taretinde toplam 8 adet kalibre silahıyla ufukta beliren 8. seviye Bismarck gibi tarihteki birçok efsanevi aracı oyun sularına taşıyor. Bismarck’a, 6. seviye zırhlı dev Bayern ve güçlü torpido korunması, geliştirilmiş yatay zırhı, ileri seviye AA silahlarıyla IJN Yamato ve USS Montana gibi gemilere bile kafa tutabilen Großer Kurfürst eşlik ediyor.

Alman savaş gemileri kalın zırhlar, hızlı silahlar ve bilhassa yakın dövüşlerde onları kaçınılması gereken canavarlara çeviren ikincil silahlara sahipler. Bunlara ilaveten gemilerde hidro-akustik navigasyon (dip şekil) sistemleri bulunmakta. Bu sistemler sayesinde yakınlarda bulunan düşmanlarınızı tespit etmek artık çocuk oyuncağı. Kısacası rakiplerinizle burun buruna gelip kapışmayı seviyorsanız Alman savaş gemilerini kaçırmayın.

Savaş gemilerini takip edecek olan İngiliz kruvazörleri ise toplamda 10 tane olacak. 3. Seviye Caledon, 6. Seviye Leander, 8. Seviye Edinburgh ve 10. Seviye Minotaur bu krüvazör serisinin ileri gelenleri arasında.

Yeni gemiler ve çok daha fazlası ile ilgili detaylı bilgilere http://worldofwarships.eu adresinden ulaşabilirsiniz.

Alman Savaş Gemileri World of Warships'te! Haberi Yorumları:

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2021 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın