Big Farm kayıt ol
  • 3.2 (64 oy)
  • Grafikler: Orta
  • Yaş:
  • Exp. Oranı: Orta
  • Dil: Türkçe
  • Oynanabilirlik: Yüksek
  • Boyut: -
  • Türü: Sanal Yaşam
  • Kategori: Browser
  • Yayımcı: Goodgame
Fortnite oyunu oynaFortnite Shakes & Fidget oyunu oynaShakes & Fidget Goodgame Empire: World War III oyunu oynaGoodgame Empire: World War III League of Legends (LOL) oyunu oynaLeague of Legends (LOL) Big Farm oyunu oynaBig Farm World of Warships oyunu oynaWorld of Warships Legends of Honor oyunu oynaLegends of Honor World of Tanks oyunu oynaWorld of Tanks Goodgame Gangster oyunu oynaGoodgame Gangster NosTale oyunu oynaNosTale Goodgame Empire oyunu oynaGoodgame Empire Fishao oyunu oynaFishao
Etiketler: Big Farm kayıt ol, Big Farm oyna, Big Farm video, Big Farm üye ol, Big Farm nasıl oynanır, Big Farm kaydol, Big Farm Türkiye, Big Farm tr, Big Farm online, Big Farm rehberi, Big Farm genel bilgiler, Big Farm bilgi, Big Farm resimleri, Big Farm trailer

Eklenme Tarihi: 31.10.2013 Oyun tanıtımına geri dön »

Good Game Stüdyoları'nın ücretsiz tarayıcı oyunu ilk doğum gününü kutluyor
Hamburg, 28.10.2013. Basit bir tarladan, büyük ahırlara ve kazançlı bir çiftliğe uzanan macera - Şimdiye kadar dünya çapında 18 milyon oyuncuyu etkisi altına alan Goodgame Big Farm 29 Ekim’de ilk doğum gününü kutluyor. Goodgame Stüdyoları bu günü oyunda özel bir doğum günü etkinliğiyle kutluyor: Özel bir görevi başarıyla tamamlayan herkes çiftliğini kalıcı olarak yıl dönümüne uygun bir dekorasyonla süsleme fırsatı elde ediyor.

Goodgame Big Farm Start aldığından bu yana birçok güncelleme ve etkinlik gerçekleştirilmiştir. Hatta artık oyunda beslenmek ve eğitilmek isteyen bir köpek bile bulunmaktadır. Gelecekte de oyuncuları birçok yenilik ve heyecan verici görevler bekleyecektir: Böylece yakında oyuna, çiftliğin çevresinde keşfedilmeyi bekleyen birçok yeniliğin yanı sıra beraberlerinde zorlu görevler getiren daha başka binalar, karakterler ve hayvanlar da katılacaktır.

Goodgames Studios´da İş Geliştirme Müdürü ve Türkiye Sorumlusu Çağlar Eğer, düşüncelerini “Büyük bir rekabetin yaşandığı çiftlik oyunları piyasasında Big Farm ile kendimizi ispatlamış olmaktan ve zirvedeki oyunların arasında yer almaktan gurur duyuyoruz. Ekibimize ve tabii ki sadık hayranlarımıza da teşekkürlerimi sunarım. Oyuncularımıza mümkün olan en büyük oyun zevkini sunmak için Goodgame Big Farm’ı daha da geliştireceğiz“, şeklinde ifade etti.

Goodgame Studios hakkında
Hamburg merkezli Goodgame Studios, Avrupa’nın en hızlı büyüyen oyun şirketidir. Haziran 2009 yılında kurulan Goodgame Studios, bünyesinde 500’yi aşkın çalışanı barındıran bir online oyun geliştiricisi ve yayıncısıdır. Dünya çapında 159 milyon kişi Goodgame Studios´un sosyal online oyunlarını oynamaktadır.
Goodgame Studios´un gelişim hızı aldığı ödüllerle de tasdik edilmiştir, örneğin Goodgame Studios “2011 Yılının Girişimcisi” seçilmiş. 2012 yılında Goodgame Empire oyunu “European Games Award” ve “BÄM! Award” ödüllerine layık görülmüştür. Üstellik 2013´de „MMO of the Year 2013“, ödülünü üç ayri kategoride kazanmış „Best Portal“, „Best Strategy Browser MMO“ ve „Best Casual Browser MMO“. Goodgame Studios başarı hikayesini sürdürmeyi ve 2013 yılının sonuna kadar 800 çalışana ulaşan bir büyümeyi hedeflemektedir.

Big Farm’da Bir Yıllık Hayat Haberi Yorumları:

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2021 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın