Goodgame Empire kayıt ol
Fortnite oyunu oynaFortnite Shakes & Fidget oyunu oynaShakes & Fidget Goodgame Empire: World War III oyunu oynaGoodgame Empire: World War III League of Legends (LOL) oyunu oynaLeague of Legends (LOL) Big Farm oyunu oynaBig Farm World of Warships oyunu oynaWorld of Warships Legends of Honor oyunu oynaLegends of Honor World of Tanks oyunu oynaWorld of Tanks Goodgame Gangster oyunu oynaGoodgame Gangster Goodgame Empire oyunu oynaGoodgame Empire Fishao oyunu oynaFishao
Etiketler: Goodgame Empire kayıt ol, Goodgame Empire oyna, Goodgame Empire video, Goodgame Empire üye ol, Goodgame Empire nasıl oynanır, Goodgame Empire kaydol, Goodgame Empire Türkiye, Goodgame Empire tr, Goodgame Empire online, Goodgame Empire rehberi, Goodgame Empire genel bilgiler, Goodgame Empire bilgi, Goodgame Empire resimleri, Goodgame Empire trailer

Eklenme Tarihi: 16.06.2014 Oyun tanıtımına geri dön »

Goodgame oyunlarına kayıt sayısı sürekli artmaya devam ediyor

Hamburg, 16 Haziran 2014. Goodgame Studios'a yakın zamanda 200 milyonuncu oyuncu kayıt oldu. Hamburg merkezli şirket, 200'den fazla ülke ve bölgeden oyuncuya sahip. Hatta Vatikan ve Nauru gibi ülkelerde bile Goodgame hayranları var. Goodgame Empire en fazla oyuncuya sahip. Geçen yıldan beri mobil sürümü de olan çok başarılı oyun, 77 milyondan fazla kayıtlı oyuncu tarafından oynanıyor. Goodgame Big Farm ve Goodgame Gangster sırasıyla 27 ve 23 milyon oyuncuya sahip.

Goodgame Studios özellikle Türkiye ve Orta Doğu'da çok güçlü bir trend gözlemledi. İş Geliştirme Müdürü Caglar Eger şunları bildiriyor, "Bu pazarlardaki gelişim potansiyelini erken dönemde tespit ettik ve ürünlerini Türkçe ve Arapça dillerinde sunan Avrupa'nın ilk oyun şirketleri arasında yer aldık.  Oyunlarımız Orta Doğu ve Kuzey Afrika'da çok popüler olduğu için yeni oyunlarımızın çevirisini yapıp oralara da sunacağız ve uzun vadede başarı yakalamayı ve oyunlarla eğlence sunmayı hedefleyeceğiz.

Goodgame Studios COO ve ortak kurucusu Dr. Christian Wawrzinek etkileyici büyüme oranından memnun: "2009'da şirketi kurduğumuzdan bu yana oyuncu sayımız tutarlı bir şekilde artıyor ve agresif pazarlama stratejimiz ve yeni pazarlara açılmamız sayesinde yeni kayıt sayımız büyümeye devam edecek. Yeni oyuncular elde etmenin bir başka yolu da portföyümüzü genişletmek. Bu tarafta az sayıda yüksek kaliteli oyunlar yayınlamaya odaklanıyoruz."

Dünya Çapında 200 Milyon Oyuncu Haberi Yorumları:

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2021 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın