MStar kayıt ol MStar giriş
Fortnite oyunu oynaFortnite Shakes & Fidget oyunu oynaShakes & Fidget Goodgame Empire: World War III oyunu oynaGoodgame Empire: World War III League of Legends (LOL) oyunu oynaLeague of Legends (LOL) Big Farm oyunu oynaBig Farm World of Warships oyunu oynaWorld of Warships Legends of Honor oyunu oynaLegends of Honor World of Tanks oyunu oynaWorld of Tanks Goodgame Gangster oyunu oynaGoodgame Gangster Goodgame Empire oyunu oynaGoodgame Empire Fishao oyunu oynaFishao
Etiketler: MStar kayıt ol, MStar oyna, MStar video, MStar üye ol, MStar nasıl oynanır, MStar kaydol, MStar Türkiye, MStar tr, MStar online, MStar rehberi, MStar genel bilgiler, MStar bilgi, MStar resimleri, MStar trailer

Eklenme Tarihi: 27.11.2012 Oyun tanıtımına geri dön »

MStar’da Gangnam Style’ına kavuştu! Uzun zamandır beklenen dans sonunda MStar’da! Oyuncuların istekleri doğrultusunda geliştirme ve güncellemeler yapan MStar ekibi yine bekleneni gerçekleştirmeyi başardı. Dünyayı kasıp kavuran Gangnam Style şimdi MStar ile Türk oyuncularını coşturmaya geldi!

Yenilenen MStar bu kadarla da sınırlı değil. MStar artık kışlıkları çıkardı! Havaların soğumasıyla birlikte MStar’da sıcaklık giderek artıyor! Tasarım harikası yepyeni kıyafetler MStar AVM’de yerlerini aldılar.

Aşk dolu Kasım ayı etkinlikleri son günlerine geliyor! MStar’da herkes birer birer aşkı buluyor! Artık MStar çok daha romantik bir ortam olmaya başladı. Bir yandan çiftler, geliştirdikleri çift seviyelerinden harika ödüller kazanacak. Bir yandan da yeni aşklar filizlenmeye devam ediyor! 27 Kasım tarihine kadar devam edecek bu aşk dolu etkinlikler MStar’da olacaktı. Unutmayın MStar’da aşk beklemez!

Aşkı bulanlar, aşkı arayanlar ya da aşka inanmayanlar için de bir etkinliğimiz bulunuyor. Aşkınızı bize anlatacağınız bir video ile harika ödüllerin sahibi olacakbilirsiniz. MStar’da eğlence tabi ki bu kadarla da sınırlı değil. Bu hafta DJ’ler çok özel bir turnuva başlatıyor! DJ Scratch oyundaki en iyi erkek takımını, DJ Katniss ise en iyi kız takımını oluşturuyor! Bu takımlar çok yakında karşı karşıya gelecek ve inanılmaz bir eğlence bizlerle olacak!

MStar’da her hafta yenilik, her hafta eğlence demek!

Gangnam Style MStar'da Haberi Yorumları:

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2021 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın