Goodgame Empire kayıt ol
Fortnite oyunu oynaFortnite Shakes & Fidget oyunu oynaShakes & Fidget Goodgame Empire: World War III oyunu oynaGoodgame Empire: World War III League of Legends (LOL) oyunu oynaLeague of Legends (LOL) Big Farm oyunu oynaBig Farm World of Warships oyunu oynaWorld of Warships Legends of Honor oyunu oynaLegends of Honor World of Tanks oyunu oynaWorld of Tanks Goodgame Gangster oyunu oynaGoodgame Gangster Goodgame Empire oyunu oynaGoodgame Empire Fishao oyunu oynaFishao
Etiketler: Goodgame Empire kayıt ol, Goodgame Empire oyna, Goodgame Empire video, Goodgame Empire üye ol, Goodgame Empire nasıl oynanır, Goodgame Empire kaydol, Goodgame Empire Türkiye, Goodgame Empire tr, Goodgame Empire online, Goodgame Empire rehberi, Goodgame Empire genel bilgiler, Goodgame Empire bilgi, Goodgame Empire resimleri, Goodgame Empire trailer

Eklenme Tarihi: 07.11.2012 Oyun tanıtımına geri dön »

Kapsamlı Etkinlik 30. Seviye ve Üstündeki Oyuncuları Berimond Krallığı’na Çağırıyor

Hamburg, 7. Kasım 2012. Başarılı ücretsiz tarayıcı oyunu Goodgame Empire'a bugün kapsamlı bir güncelleme geliyor, bu sayede savaşta kendini kanıtlayan kale lordları oyun içinde yeni meydan okumalarla karşılaşacak. Hamburglu geliştirici Goodgame Studios, 30. seviye ve üzerindeki ileri düzey oyuncuları uzak Berimond krallığına davet ediyor. İki düşman fraksiyon burada ülkenin hakimiyetini ele geçirmek için acımasız bir savaş veriyor, çünkü bilge ve adil kral bir veliaht bırakmadan öldü. Goodgame Empire oyuncuları mücadeleye katılarak çatışmayı taraflardan birinin lehine sonuçlandırabilirler. Berimond’daki etkinlik, bir taraf kesin olarak yenilene ve yeni bir kral taç giyene kadar sürecek!
 

Altın Aslan ve Ayı Tahtı Ele Geçirmek İçin Dövüşüyor

Oyuncunun, hangi taraf için silaha davranacağına karar vermesi gerekiyor. Çünkü krallıkta tahtı ele geçirmek için çatışan iki soylu hanedan birbirinin taban tabana zıttı: Gerbrandt hanedanından deneyimli komutan III. Leopold Altın Aslanlı bayrağın altında cesur kale lordlarını topluyor ve taca uzanıyor. Soyu zengin bir tüccar hanedanına dayanıyor ve daha çok yerel olan, yapı sanatlarıyla tanınan Ursidae hanedanına karşı uzlaşmaz bir kin besliyor. Aynı şekilde birlik toplayarak Ayılı

Bayrağı zafere taşımak isteyen kurnaz taktikçi ve stratejist Grimbert von Ursidae bu hanedanın gururlu taht adayı.

Düşmanın Başkentinin Düşmesi Etkinliğin Sonunu Belirleyecek

İşin püf noktası: Goodgame Empire’ın ana dünyasındaki ittifakların hiçbir rolü yok. Berimond krallığında arkadaşlar bu sayede düşman olabilecek ve tersi de mümkün olacak. Kazanmak için her fraksiyonun, düşman kulelerini ve köylerini fethetmesi ve son olarak rakibin başkentini ele geçirmesi gerekiyor. Sonunda kazanan fraksiyonun tüm üyelerini ana kaleleri için kudretli bir dekorasyon ve hatıra olarak özel bir eser bekliyor. 

“Berimond krallığıyla Goodgame Empire hayranlarına yine keşfedilmeyi ve fethedilmeyi bekleyen  yepyeni bir dünya sunuyoruz. İki soylu hanedanın çatışmalarının yanında bunların liderleri  III. Leopold ve Grimbert odak noktasını oluşturuyorlar. Oyuncuları çok çeşitli görevler ve çekici ödüllerle heyecanlı bir hikayenin çine sürükleyen karakterlere büyük bir önem verdik”, diyor Goodgames Studios´da İş Geliştirme Müdürü ve Türkiye Sorumlusu Çağlar Eğer. Goodgame Empire’ın tüm dünyada neredeyse 15 milyon kayıtlı oyuncusu var ve 2012 yılında “European Games Award” ve “BÄM! Award” ödüllerini kazandı.
 

Goodgame Studios hakkında

Hamburg merkezli Goodgame Studios, Avrupa‘nın en hızlı büyüyen oyun şirketidir. Haziran 2009 yılında kurulan Goodgame Studios, bünyesinde 270’yi aşkın çalışanı barındıran bir online oyun geliştiricisi ve yayıncısıdır.

Dünya çapında 93 milyon kişi Goodgame Studios´un sosyal online oyunlarını oynamaktadır. Goodgame Studios´un gelişim hızı aldığı ödüllerle de tasdik edilmiştir, örneğin Goodgame Studios „2011 Yılının Girişimcisi“ seçilmiş. 2012 yılında Goodgame Empire oyunu “European Games Award” ve “BÄM! Award” ödüllerine layık görülmüştür.

Goodgame Studios başarı hikayesini sürdürmeyi ve 2013 yılının sonuna kadar 800 çalışana ulaşan bir büyümeyi hedeflemektedir.

Goodgame Empire’da Taht Mücadelesi Başlıyor! Haberi Yorumları:

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2021 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın